Γεια σε ολους

Γεια σε ολους!

Ως φρεσκο μελος ας σας συστηθω κ γω…

Ειμαι ο Lucas και γουσταρω απιστευτα το γρηγορο και μελωδικο μεταλ (ναι σωστα καταλαβατε, το Power Μetal ειναι το αγαπημενο μου ειδος :lol:). Απο πιο extreme ειδη μ’ αρεσουν πολυ τα εξης: Extreme Power (παλι Power:p!!)/Σουηδικο Death/Melodic Death…
Αγαπημενες μου παντες ειναι οι: Iron Maiden, Lost Horizon, Sonata Arctica, Kamelot, Evergrey, Stratovarius, Symphony X, Hammerfall, Helloween, Firewind, Brainstorm, Manowar, Skyfire, In Flames, Children Of Bodom, Eternal Tears OF Sorrow, Norther, Ensiferum κ.α …

Aυτα…

Τα λεμε στο φορουμ!

ε ας σε καλωσορισω εγώ τότε, έτσι για να έχουμε μιλήσει μια φορά, μιας και στα μουσικά θα είναι πολύ δύσκολο ως απίθανο να συναντηθούμε! χαχα. καλωσήρθες και καλά ποστς!

:rockon:

Aν και δεν τα πολυπάω καλά με το power έχουμε και κάποια κοινά γούστα:p
Καλωσήρθες και καλά ποστ.:wink:

χαχαχαχα αν εξαιρέσεις τους Maiden τα ίδια…

καλώς όρισες.:slight_smile:

μα καλα ποιος εισαι εσυ και τι χαλια γουστα ειναι αυτα ρε???:lol: \:D/ :lol: (μην με παρεξηγησετε κολλητοι ειμαστε!!)
welcome to the forum,Power-Lord!!! :metal:

Kαλησπέρα φίλε!

Ελπίζω απλώς να ξέχασες τους Guardian απ το αρχικό σου ποστ

Σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα παιδια!! :slight_smile:

Δυστυχως αν και τρελος Power-ας δεν τους εχω ψαξει τοσο πολυ σαν μπαντα ετσι ωστε να τους θεωρω αγαπημενη μου μπαντα… :frowning: Τους θεωρω φοβερη μπαντα παντως και οτι αλμπουμ εχω ακουσει απο αυτους δεν με εχει απογοητευσει καθολου, το αντιθετο θα ελεγα (Imaginations From The Other Side, A Twist In The Myth).

Nα τους ψάξεις! Να φανταστείς το A Twist In The Myth είναι η μεγάλη τους απογοήτευση!

Από την αλλη εγώ είμαι σε παρόμοια φάση με τους Lost Horizon καθώς έχω ακούσει μόνο μεμονωμένα τραγούδια που γούσταρα αλλά ο απαράδεκτος δεν έχω ακούσει τους δίσκους τους ακόμα.

…και όλοι τους εκθειάζουν

Τέσπα, θα τα πούμε αυτά στο forum. Ψάξε τα τόπικς και πόσταρε :slight_smile:

Ban ρε! Χαμένος ορίζοντας = θρησκεία.

Γουέλκαμ του δε κλαμπ λούκας!

Thanx φιλε freedomofrock!!! Χωρις να σε ξερω προσωπικα, με αυτο που ειπες ανεβηκες στην εκτιμηση μου!! :smiley:

Στρουμφομεταλας κ εσυ…Πλακα κανω:p …Welcome…καλα posts…

Xaxaxa:D Ευχαριστω φιλε!

πληθαινουμε οι παουεραδες σε αυτο το φορουμ ρε! Ετσι να σκατε! :!:
Επισης τα μη-παουερ σου ακουσματα(ensiferum, norther, eternal tears of sorrow, chlidren of bodom κλπ) ειναι στα φεηβουριτς μου ανετα :smiley:

Γουελκαμ, καλα ποστς και ΚΑΛΗ ΠΑΟΥΕΡ. ΝΑΙ ΠΩΡΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ :metal:

Σαν helloween φαν δεν εχεις ψαξει καθολου gamma ray?

Κι έλεγα δε θα το πάρει χαμπάρι.

hallo καλα ποστ

Αν και δε μου ακούω power μου αρέσουν οι eternal tears of sorrow+ensiferum που έβαλες!
Καλώς ήρθες και καλά να περνάς!

Καλως ηρθες!!!:smiley:

Σας ευχαριστω ολους για την καλη σας υποδοχη! :smiley:

Αυτα ειναι :D!! Power Rules!! ;p

H αληθεια ειναι οτι και τους Gamma Ray οσο και τους Blind Guardian (που λεγαμε πριν) δεν εχω ψαξει ακομα οσο θα ηθελα… :frowning:
(απο την μπαντα του Kai μονο αυτα μεχρι την ωρα: Land of the Free, No World Order, Majestic,Land of the Free II)

Το Somewhere out in space μου αρεσει ισως πιο πολυ απο τα υπολοιπα τους, αλλα και το land of the free ειναι σταθερη αξια :smiley:

Και επειδη δεν κρατιεμαι, θα το πω…

[SPOILER][SIZE=“6”]ΑΚΟΥ ΚΑΙ EDGUY. ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ EDGAY.[/SIZE]

στις τοπ παουερ μπαντες, πιστευω οτι θα σου αρεσει συμφωνα με τα ακουσματα σου:wink: [/SPOILER]

[SIZE=“1”]εδιτ: απο gamma λεει και το power plant πολυ.[/SIZE]

Εννοειτε πως γουσταρω τους Edguy!! Μπανταρα ειναι! Δυσκολο να εισαι Power-ας και να μην γουσταρεις Edguy!! :stuck_out_tongue: