Με θλίβει ότι

Το οτι υπάρχει ατιμωρησία και οι νομοι μένουν στα χαρτιά…

Πολυμίσητος; Τι σου έκανε η ομάδα; 800 άτομα κατέβηκαν στον τελευταίο αγώνα Αθήνα, πως και πολυμίσητος;
Σας έτσουξε που ακόμα και με τον Κούγια στην διοίκηση μείνατε πάλι B’;:lol: :lol: :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Δεν είμαι ΠΑΣ, απλά τους συμπαθώ γιατί οι οπαδοί του κρεμάνε ωραία πανό:p

Τον Πανθρακικό δεν τον γουστάρω γιατί υπάρχει τοπικό μίσος με την ΑΟΞΑΡΑ από παλιά:p

Με θλίβει που πριν από κάνα-δυο εβδομάδες τα χάλασα με μια κοπέλα μετά από εννιά μήνες και ενώ ξέρω πως είναι κάτι που έπρεπε να γίνει δεν μπορώ να την βγάλω από το μυαλό μου ούτε στιγμή και θέλω σαν τρελός να τα ξαναβρώ μαζί της αν και ξέρω πως θα ξαναπροκύψουν τα ίδια προβλήματα ανάμεσά μας.

αχ κακομοιρουλη…

με θλιβει το οτι δεν μου κανε το μαγιο που αγορασα περσυ

δεν εκλεινε στην κοιλια!!

Με θλιβει οτι μου τι σπαει. :expressionless:

Mε θλίβει που ξέχασα να κάνω save στο Dmc4 και τώρα πρέπει να ξαναπεράσω 2 πίστες… ένα δράμα όμως…σκέφτομαι μέχρι κ να κόψω τις φλέβες μου:p

Κακόμοιρο… Μεγάλα δράματα περνάς…
Τι να πούμε και μεις που έχουμε πήξει… :x

με θλιβει που σε θλιβει φιλτατε, look on the bright side, θα σου παρει μονο 4 ωρες αυριο :stuck_out_tongue:

καλα τα λες!

:lol: :lol:
Mε θλίβει όταν για βλακείες χαλάει η διάθεσή μου.

(Καλά freedom νόμιζα ότι θα ήταν κανένα βαθυστόχαστο thread!!:lol: )

εμενα γτ με κουοταρες δεν καταλαβα??:-k :-k :-s

είχε πλάκα αυτό που είπες πριν…:oops:

:-s :-s :oops: :oops: sign-:oops:

το χεσα με τα εμοταικονς

Μη τη πέφτεις στο Γουάιζ ρε αλήτισα!

Συμφωνώ (για τη βια στα γήπεδα…τώρα για τη μπυροκοιλιά…δεν βαριέσαι μωρέ!Και ο Jaymz εχει, αλλά…:stuck_out_tongue: …κάνε κανένα κοιλιακό ή σταμάτα τις πολλές μπύρες:wink: )

Η θλιψη. Δειτε την αισιοδοξα!!! Αφου ολα ειναι τελεια!!:smiley:

Εσυ μάλλον δεν παρακολουθείς Τράγκα και Ευαγγελάτο…:lol: :stuck_out_tongue:

Δεν το κοβω καλυτερα…:lol:

ρε ασε να δω λιγη χαρα και γω!!8) :wink: