Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Αρχικά σκέφτηκα να σου πω “αν πατούσες το άρθρο θα το διάβαζες”, μετά σκέφτηκα ότι είναι από λιφο και καλά κάνεις και δε δίνεις κλικ, με πετσοκοψες

Αλλεργια στα φυστικια ειναι αρκετα κοινη αλλεργια, αλλα προφανως αυτο ηταν μια ιδιαζουσα περιπτωση με μηδενικη ανοχη. Βασικα καποιοι ειναι τοσο αλλεργικοι που οντως μπορει να παθουν αναφυλακτικο σοκ, αν και η συγκεκριμενη περιπτωση με εγκεφαλικη παραλυση ειναι μαλλον λιγο freak accident. Γενικα τρελη ιστορια απο ολες τις λεπτομερειες, και δεν θα ηθελα καν να ξερω πως θα αισθανεται η φιλη της που εβαλε το πρετζελ πανω στο παγωτο προφανως διχως να ξερει.

Εκανα κλικ 2 φορες στο αρθρο @nnnkkk και για σενα :wink:

1 Like

Γέλασα αρκετά με αυτό το άρθρο. Είδα ότι έκανε δουλίτσα και στα μηχανάκια της Θεσσαλονίκης πριν από δύο χρόνια. Οι φώτο του στο ινστα έχουν πραγματικά πολλή πλάκα, βλέποντας αυτό το θηρίο αγκαλιά με ροζ ελέφαντες.

https://www.instagram.com/p/By0vuyJAhws/?utm_source=ig_embed&ig_mid=19C34094-57A1-428B-A8B1-DE6377288DF8

5 Likes

Σε μισή ώρα στριμ Brutus. Μετανοείτε.

Γενικά παίζουν πραγματάκια το Dunk αυτές τις μέρες, κάποιοι τα λέγανε.

6 Likes

Για κάποιο λόγο είχα προσπεράσει αυτό το θρεντ - incoming καρδούλες παντού.

Τα ρεβύθια επισης είναι ιερά και αν δεν σας αρέσουν δοκιμάστε στο φουρνο με σάλτσα, καπνιστό τυρί κ λουκάνικο/μπέικο.

**Ενα ειναι το τσουρεκι, το κλασσικο το Πολιτικο… ολα τα αλλα ειναι υπερβολικα .

Για οσους δεν γνωριζουν το Λιντο

4 Likes

Λίντο είναι μόνο ένα

3 Likes

Κλαιω, αυτο δνε ειναι ρεβυθια πλεον, τα ρεβυθια ειναι γαρνιτουρα :sweat_smile:

1 Like

χαχα ειναι σαν bake…!
Γενικα επειδη ειναι φλατ η γευση τους θελει κατι εντονο μαζι να τα απογειωσει… λιγο καπνιστο τυρι, καπνιστο τσιτσι κ φυσικα τσιλι (hot sauce fanatic).

Το λεμονι και ο ανηθος, αρκουν.

3 Likes

Μιλαμε για απογειωση … οχι για περιπατο …

Πολλες συνταγες με ρεβυθια γαμανε αν βγαλεις τα ρεβυθια ομως :rofl:

4 Likes

υπερ-αρκούν. επαυξάνω

3 Likes

Και ένα φαλαφελ να τα κάνεις τα ρεβυθακια μια χαρά γαμανε

3 Likes

τελειο καναλι

4 Likes

μου βρήκες τι θα κάνω σμρ το βράδυ ωραίος

2 Likes

Ήταν, μέχρι τη φωτιά…

2 Likes

:joy: καρφωνεσαι

1 Like

Ειδα στον υπνο μου εναν ψητα σε hole in the wall γυραδικο να κοβει τον γυρο ψιλοαψητο για το σαντουιτς μου, τι να σημαίνει;