Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Μέχρι τώρα γλυκοκοίταζα τα Sennheiser HD660S στα 400, αλλά βλέπω ότι και τα καινούρια HD560S της Senn έχουν ικανοποιητικότατα χαρακτηριστικά στη μισή τιμή! Οπότε προσανατολίζομαι εκεί και αγοράζω αργότερα τα HD660S… Μαζί με ένα amp/preamp/dac iFi Zen στα 150 θα έχουν κομπλέ απόδοση!Νομίζω ότι τα 350 για όλα αυτά, τα λες καλά λεφτά!

Από Ελλάδα θα τα πάρεις; Αν όχι, πρόσεξε το τελωνείο (πλέον υπάρχει και από Αγγλία).

1 Like

Δεν βλέπω το λόγο εφόσον υπάρχουν και στην Ελλάδα. Ο Νάκας είναι επίσημος αντιπρόσωπος της Sennheiser στην Ελλάδα, νομίζω, οπότε κλαιν. Τα iFi δεν υπάρχουν στον Νάκα, αλλά οκ, θα τα πάρω από αλλού. ;ρ

Αποκλειστικός αντιπρόσωπος; Τί, όχι; Τρικυμία εν κρανίω, @pantelis79. :stuck_out_tongue:

1 Like

Δεν ξέρω που να το γράψω, οπότε το αφήνω εδώ.
Αυτή την ώρα παίζει η tribute Dio (Rock n roll children) σε live stream.
Τα έσοδα από τα SMS και τηλεφωνήματα πάνε στο χαμόγελο του παιδιού.

7 Likes

(έβαλα το λινκ για ευκολία αν θέλει να το δει κάποιος)

8 Likes

Το γεμίσαμε το φορουμ με λινκ :smiley:

Πόσο μου/μας λείπουν τα γαμωλάιβ :frowning:

5 Likes

Άρχισα να τραγουδάω Καιτούλα, είμαι καλά, γιατρέ μου; :stuck_out_tongue:

1 Like

Έχει παχύνει αρκετά αυτή!

Μην είστε σκληροί, είναι ωραία γυναίκα και με παραπανίσια κιλά! Στηρίζουμε (και) τις τσουπωτές! :stuck_out_tongue:

5 Likes

Μη σου πω πλεον μονο…

Για ποια Καιτουλα λεμε?

Είχα ανοίξει το λινκ εδώ και πολλές μέρες, με στόχο να το διαβάσω όταν θα είχα χρόνο. Ευχαριστώ #not τα ΕΛΤΑ για τη συμβολή τους, καθώς περιμένω στο κρύο για να παραλάβω πράγματα.

Εξαιρετική η βιογραφία του, αν δεν την έχετε διαβάσει κάντε τον κόπο. Μια πρόγευση εδώ, μου θύμισε ήδη ατάκες που είχα ξεχάσει (είναι σου τα πρώτα κεφάλαια του βιβλίου):

https://merlins.gr/blog/1812-ο-lemmy-στα-τέλη

Πάντα

!!! Κι άμα?

1 Like

Απο πριν 5 χρονια αλλα δε με νοιαζει

He just casually told him to have a nice day in German

1.7K

When you forgot your cards at home: Roasting for yellow, menacing for red

32

The fact that he didn’t give a card shows he ain’t joking around

5.1K

1 Like

Τίποτα, απλά την είδα σε μια συνέντευξη με το Μουτσινά και μου έκανε εντύπωση γιατί τη θυμόμουνα στυλάκι. Μαζί με τη Φαίη έχει τον τίτλο με τα πιο ωραία πόδια της ελληνικής showbiz.

Ωραια γυναικα για την ηλικια της (φετος γινεται 60) ειτε στην αδυνατη βερσιον ειτε στην πιο γεματη.

1 Like

δεν ΕΜΠ1

Βγηκε 31 Δεκεμβριου βλεπω, αρα μπαινει στην λιστα με τα καλυτερα τραγουδια για το 2020 κι ας ειναι διασκευη

EDIT: ΕΧΩ ΙΣΟΠΕΔΩΘΕΙ

ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΝΤΙΤ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ: ΠΡΟΓΚΡΕΣΙΒ ΣΠΕΗΣ ΡΟΚ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΙΑ

οκ σταματαω εδω, με εχει πιασει νευρικο γελιο, και απλα προσκυνω Πυραμιδο.

2 Likes

Αλήτες του ωνάση δυναμώστε το μπάσο

6 Likes

Θυμάμαι τους Nightstalker να παίζουν θρασίλα ως σαπόρτ στους Annihilator το 1991. Δεν θυμάμαι που αλλού, ίσως στο δεκαήμερο φεστιβάλ της Molon Lave Records, αλλά πρέπει να βρω το εισιτήριο για να δω το billing. O toxikos μού θύμισε ότι τους είδαμε και στη Γκράβα, σε εκδήλωση του σχολείου μου. Φυσικά ο Αργύρης έπαιζε ντραμς τότε και τραγουδούσε (τέλος πάντων). Αλλά αυτό με τον stoner ήχο με ξεπέρασε, ποτέ δεν κατάφερα να τους ακολουθήσω. Πρέπει να παραδεχτώ πάντως ότι παίζουν ωραία.

2 Likes

Αχ.

2 Likes