Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Έχει παχύνει αρκετά αυτή!

Μην είστε σκληροί, είναι ωραία γυναίκα και με παραπανίσια κιλά! Στηρίζουμε (και) τις τσουπωτές! :stuck_out_tongue:

5 Likes

Μη σου πω πλεον μονο…

Για ποια Καιτουλα λεμε?

Είχα ανοίξει το λινκ εδώ και πολλές μέρες, με στόχο να το διαβάσω όταν θα είχα χρόνο. Ευχαριστώ #not τα ΕΛΤΑ για τη συμβολή τους, καθώς περιμένω στο κρύο για να παραλάβω πράγματα.

Εξαιρετική η βιογραφία του, αν δεν την έχετε διαβάσει κάντε τον κόπο. Μια πρόγευση εδώ, μου θύμισε ήδη ατάκες που είχα ξεχάσει (είναι σου τα πρώτα κεφάλαια του βιβλίου):

https://merlins.gr/blog/1812-ο-lemmy-στα-τέλη

Πάντα

!!! Κι άμα?

1 Like

Απο πριν 5 χρονια αλλα δε με νοιαζει

He just casually told him to have a nice day in German

1.7K

When you forgot your cards at home: Roasting for yellow, menacing for red

32

The fact that he didn’t give a card shows he ain’t joking around

5.1K

1 Like

Τίποτα, απλά την είδα σε μια συνέντευξη με το Μουτσινά και μου έκανε εντύπωση γιατί τη θυμόμουνα στυλάκι. Μαζί με τη Φαίη έχει τον τίτλο με τα πιο ωραία πόδια της ελληνικής showbiz.

Ωραια γυναικα για την ηλικια της (φετος γινεται 60) ειτε στην αδυνατη βερσιον ειτε στην πιο γεματη.

1 Like

δεν ΕΜΠ1

Βγηκε 31 Δεκεμβριου βλεπω, αρα μπαινει στην λιστα με τα καλυτερα τραγουδια για το 2020 κι ας ειναι διασκευη

EDIT: ΕΧΩ ΙΣΟΠΕΔΩΘΕΙ

ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΝΤΙΤ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ: ΠΡΟΓΚΡΕΣΙΒ ΣΠΕΗΣ ΡΟΚ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΙΑ

οκ σταματαω εδω, με εχει πιασει νευρικο γελιο, και απλα προσκυνω Πυραμιδο.

2 Likes

Αλήτες του ωνάση δυναμώστε το μπάσο

6 Likes

Θυμάμαι τους Nightstalker να παίζουν θρασίλα ως σαπόρτ στους Annihilator το 1991. Δεν θυμάμαι που αλλού, ίσως στο δεκαήμερο φεστιβάλ της Molon Lave Records, αλλά πρέπει να βρω το εισιτήριο για να δω το billing. O toxikos μού θύμισε ότι τους είδαμε και στη Γκράβα, σε εκδήλωση του σχολείου μου. Φυσικά ο Αργύρης έπαιζε ντραμς τότε και τραγουδούσε (τέλος πάντων). Αλλά αυτό με τον stoner ήχο με ξεπέρασε, ποτέ δεν κατάφερα να τους ακολουθήσω. Πρέπει να παραδεχτώ πάντως ότι παίζουν ωραία.

2 Likes

Αχ.

2 Likes

Βαβουρα, βαβουρα…

ειχαν παιξει και στο διημερο το 1990

μολις συνειδητοποίησα οτι μιλάμε για 30+ χρόνια πριν. Παω να πιω το χαμομήλι μου…

4 Likes

Βλέπω το εισιτήριο και κάτι μου λέει. Παίζει να ήμουν κι εκεί. Απο το billing, Flames, NS, Asfyx, Epidemic, Speed-Spit Fire, B&TB, Leviathan, Mystery τους εχω δει, ως σαπορτ ή σε φεστιβαλ. Ωραιες αναμνησεις.

1 Like

θυμισε μου γιατι σκαλωσα τωρα…θυμασε που ειχαν παιξει support οι Epidemic; Sacred Reich ηταν ή καπου αλλου;

1 Like

Πω, δεν υπήρχα ρε φίλε. :joy:

3 Likes

Χαχα εγώ ήμουν ενός (μήνα).

3 Likes

Εμείς είμαστε νινιά ακόμη(την βλέπω την κρίση, πλησιάζει). :joy:

2 Likes

Είχα την αίσθηση ότι στα ντουζένια τους βρίσκονταν κάπου μεταξύ 1991-1994. Με μία γρήγορη αναζήτηση, σίγουρα ήταν σαπορτ σε Kreator στις 13-3-1993 στο Ρόδον. Δεν ήμουν εκεί, δεν τους είδα. Σπάω το κεφάλι μου, αλλά

Δεν τρέφω ελπίδες λοιπόν. Νόμιζα ότι ήταν και στους Destruction το '89, τελικά έχω την υποψία ότι ήταν πολύ “νωρίς” και σχεδόν σίγουρος ότι δεν ήταν.

Εσείς νινιά είστε και τώρα, νινιά θα είστε και σε άλλα 20 χρόνια. Οι γυναίκες δεν μεγαλώνουν ποτέ. Μην σκάτε λοιπόν :slight_smile:

3 Likes