Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

image

1 Like

μονοκερος βγαινει με ζωη και ουρανιο τοξο

αγαπημενα μου μεχρι τωρα ειναι τα excalibur και the one ring

1 Like

είναι εθιστικότατο, μου ρούφηξε ένα εικοσάλεπτο χωρίς να σηκώσω μύτη. 30 και προχωράμε, μην σποιλάρετε!! :stuck_out_tongue:

1 Like

39 κι έχω κολλήσει. Αν εξαιρέσει κανείς την ατομική βόμβα, πολύ χαλαρά πράγματα έχω βρει.

Να μην ξεκινησουμε απο δω δηλαδη?

59/580, αλλά βαρέθηκα και το έκλεισα. Btw βρήκα ως και ομελέτα και αλάτι και άρχισα να σέρνω το ένα πάνω στο άλλο, ότι τί ξέρωγω;

edit:74! Φάγατε τη σκόνη μου μήπως;

1 Like

τι κάψιμο… έκατσα 5 λεπτά έφτασα 27… θα το συνεχίσω το βράδυ :nerd_face:

Δεν ξέρω τι εννοείς, ότι είναι εύκολο ή αδιάφορο; Από ένα σημείο και μετά πάντως δεν μπορείς απλά να σέρνεις το ένα πάνω στο άλλο, πχ όπως τώρα που έχεις βρει 74, πρέπει να σκεφτείς και να κάνεις συνδυασμούς.

Το #2 δεν μάρεσε, έχει καλύτερο interface αλλά λίγο που είδα δεν έχει τα ονόματα κάτω από το καθένα που έχεις μπροστά σου και δεν με βολεύει καθόλου, θα μείνω στο 1

1 Like

Έκανα κάποιους πιθανούς συνδυασμούς, αρκετοί πέτυχαν και από 59 πήγα το σκορ στα 74 στοιχεία. Αλλά μετά από ένα σημείο άρχισα να κουράζομαι, γιατί όντως τα στοιχεία έχασαν το ενδιαφέρον τους. Βάζα, ομελέτες, αγγειοπλαστική, νατ φορ μι. :stuck_out_tongue:

Συμφωνώ με το δεύτερο σκέλος του μηνύματος, ψηφίζω ασυζητητί το #1.

Φοβάμαι και μόνο να κοιτάξω τί κάνετε…

4 Likes

Πρέπει να είμαι χαζή τελικά, για τόσα πριν χρειάστηκα 20’. ;p Τα πρώτα 5’ βέβαια δεν ήξερα τι να κάνω και το κοιτούσα μπας και πάρει μπρος.

Έμεινα εκεί που ήμουν, θα συνεχίσω τώρα, αλλά αυτά τα τυχαία ζευγαρώματα τρελή πουστιά, εγώ το καημένο ένα ένα τα έβγαζα να πειραματιστώ… :test_tube:

Ρε, θα έπρεπε να ντρέπεστε που προτείνετε τέτοια πράγματα…

Σταματάω στα 27, ωραία νιώθω, master of the universe, προσπαθώ ας πούμε να ενώσω λάβα με ομίχλη ή γη με σκουριά…

Και μετά μου λένε ότι ακουω καμμένη μουσική…

2 Likes

Που το θυμηθηκατε αυτο; Πλακα εχει αλλα οντως πολυ καψιματικο

Κύλησες κι εσύ; Και σε είχα για σοβαρό…

1 Like

Μόνο για 15 λεπτά. Ήταν το μεγαλύτερο μου ηθικό ατόπημα τα τελευταία χρόνια.

Edit: επανέρχομαι στο θεάρεστο έργο της ανεύρεσης καλών prog γκρουπ στην Ινδονησία, άμεσα.

7 Likes

107/580, κανείς άλλος;

1 Like

Ερχόμουν να γράψω ακριβώς αυτό το νούμερο και να δηλώσω ότι i call it a night γιατί έχω χάσει την μπάλα πλέον. Διαολεμένο.

εδιτ τα έκανα 110 να ναι στρογγυλά.

εδιτ 2 120 πρέπει να σταματήσει αυτή η τρέλα!

2 Likes

το 2 ειναι αρκετα αναβαθμισμενο και εχει 720…

2 Likes

Δεν το 'πιασα το από πάνω.