Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Γινεται να μην εχει χαπι εντ;

Ακολουθεί περιγραφή:

Σύνηθες φαινόμενο :joy: όταν μια αγέλη λύκων κυνηγάει έναν λαγό.

αναλογως απο ποιου ζωου pov το βλεπεις, καταλαβαινεις και το τελος

Απτη μερια της ζωης ειναι win win, ειτε καποιος ζει, ειτε καποιος τρεφεται για να ζησει

1 Like

και καπως ετσι φτιαχνεις σφιχτο rythm section champions league και ειναι ολοι χαρουμενοι,μηχανικος ηχου,παραγωγος,οι κιθαριστες,οι ακροατες,οι γονεις του να τον χαιρονται :slightly_smiling_face:

4 Likes
1 Like

Τεραστιος Τολιος :ok_hand: και υπεροχη συνεντευξη/ερωτησεις…εξαιρετικος ντραμερ,τον εχω δει 2 φορες,μια με τρυπες και μια αργοτερα με ενα πολυ καλο προτζεκτ μαζι με τον Ζαμπετα(αλλος τεραστιος/μεγαλη επιρροη),δεν θυμαμαι πως λεγοντουσαν…που να θυμαμαι… :sunglasses:

5 Likes

ε αφου το λεει και μεσα μωρε (εκτός αν κάνεις πλάκα και δεν την έπιασα) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 Likes

χαχαχα ωραιος, το λεει μεσα στην συνεντευξη ε…καπου αλλου θα ετρεχε το μυαλο μου :crazy_face:

Το ξανα ανέβασε στο Facebook πριν 3 μέρες το Oneman

1 Like

Επειδή εδώ και 2-3 μέρες σαπίζω στο σπίτι λέω να το ποστάρω εδώ.

Τα ποσά που θα κερδίζουν κάθε μήνα 556 φορολογούμενοι είναι τα εξής:

1 τυχερός κερδίζει 50.000 ευρώ
5 τυχεροί κερδίζουν 20.000 ευρώ ο καθένας
50 τυχεροί κερδίζουν 5.000 ευρώ ο καθένας
500 τυχεροί κερδίζουν 1.000 ευρώ ο καθένας

Ρε σεις αυτές οι φορολοταρίες που γίνονται, έχετε κερδίσει ποτέ τίποτα; Εγώ ποτέ όμως.

2 Likes

Δεν στο κρύβω, όταν πρωτοεμφανίστηκε η φάση πριν χρόνια, έμπαινα κάθε μήνα (κυριολεκτικά όμως) για να δω αν κέρδισα! Σε κάποια φάση το συζητάω με τον λογιστή και μου λέει ρε γιατί τρελαίνεσαι…αν τυχόν κερδίσεις τα λεφτά θα μπουν κατευθείαν, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι. Από τότε δεν εχω ξανασχοληθει. Φυσικά, ούτε εγώ έχω κερδίσει ποτέ. Τώρα αν είναι “καθαρή” η διαδικασία, αδιάβλητη κλπ …τι να σου πω. Ας το θέσω αλλιώς…ΘΑ ήθελα να είναι.

5 Likes

Παίζει να είναι και ίδιες πιθανότητες με το να πιάσεις το τζοκερ η φάση, σου δίνει λαχνούς σε εύρος εκατομμυρίων :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μια φιλη μου ειχε κερδισει ενα χιλιαρικο πριν κανα-δυο χρονια.

Μήπως ήταν 22 χρόνια και ήταν δραχμές σε κάνα ξυστό?

Μου φτάνει, δεν είμαι αχάριστος! Ξέρεις τι τρύπες καλύπτω με ένα χιλιαρικακι?? :stuck_out_tongue:

Μόνο τέτοιες πια

1 Like

Κάποτε είχα διαβάσει ότι πλέον στα τυριά δεν υπάρχουν κανονικά τρύπες, επειδή έχει βελτιωθεί η τεχνολογία παρασκευής τους (οι τρύπες προέκυπταν από μικροοργανισμούς που αναπτύσσονταν στο τυρί, λόγω ελλιπών συνθηκών αποστείρωσης παλιότερα… κάτι τέτοιο). Αλλά για λόγους… παράδοσης κάποιες εταιρείες τις κάνουν τεχνητά πλέον σε κάποια είδη τυριών.

Εγω κατι αναλογο ειχα διαβασει για το σαπουνι, οτι δηλαδη ο λογος που εκανε αφρο εχει εξαλειφθει απλα επειδη ο κοσμος εχει συνδυασει τον αφρο της σαπουναδας με το καθαρισμα, οταν βγηκαν σαπουνια που δεν αφριζουν νομιζαν οτι δεν καθαριζουν, οποτε προσθετουν καποιο στοιχειο ωστε να κανει σαπουναδα τεχνητα.