Τραγούδια τα χαράματα

Εγώ έχω eurythmics και sweet dreams

Εγώ ποτέ δεν έβαζα πάντως κομμάτια που μου αρέσουν, διοτι υπάρχει ο κίνδυνος να τα μισήσω στο τέλος.:-s Γι αυτό προτιμώ τα κλασικά του κινητού.

Evergrey-blackened dawn
Judas Priest-before the dawn
Deicide-dead by ydawn
Joy division-new dawn fades
Massacre-dawn of eternity

Πφφ το καλύτερο δεν έβαλες.

Αccept-Princess Of The Dawn

Ακριβώς αυτό πιστεύω κ εγώ

Ο πατέρας μου έχει το Starlight των Muse κανα χρόνο στο κινητό να χτυπάει και πλέον όποτε το ακούει θέλει να σπάσει το ραδιόφωνο :stuck_out_tongue:

αα και γω Muse εχω, plug in Baby ομως… το καταριεμαι που και που ειναι η αληθεια:-s

τελευταια εχω ενα που μου εστειλε ο λεντ…ενα ρωσικο κομμουνιστικο…το τραγουδι του κοκκινου στρατου λεγεται…μιλαμε πολυ δεος οταν το ακυς…επιβλητικοτατο…σηκωνεσαι και βαρας προσοχη:lol:

χαχαχ και σε μενα το εστειλε αυτο! Γαματο αλλα δεν ειχα σκεφτει να το βαζω για ξυπνητηρι!
Βασικα δε χρειαζομαι ξυπνητηρι ρε, χοχο, κοιμαμαι οσο θελω. Ζηλεψτε. Ναι. Νο υποχρεωσεις το φενια.:smiley: :smiley:

Καποια στιγμη ειχα βαλει ενα που μου ειχε στειλει ο panagiotis και πηγαινε καπως ετσι :

[FONT=“Comic Sans MS”]Κάποτε μου φαίνεται πως είμαι ψηλά και από κει ποτέ δεν πρόκειται
να πέσω
Κάποτε όμως είμαι τόσο κουρασμένος που αναρωτιέμαι αν θα σηκωθώ
Μα σήμερα τα πράγματα είναι τόσο σκληρά που κάπως έτσι πρέπει να’ναι
το τέλος
Κοιτάω το πρόσωπό μου στον καθρέφτη
και είμαι φρίκη μα δε με νοιάζει πια

Γιατί 'ναι άλλη μια σκυλίσια μέρα σαν κι αυτή
Δε φοβάμαι το αγκάθι στην πληγή[/FONT]

.
.
.
.

Μωρα στη Φωτια - Σκυλισια Μερα

ό,τι πρεπει για να ξεκινας ευχαριστα και αισιοδοξα τη μερα σου…:stuck_out_tongue:

Ωραιο τοπικ. :slight_smile:

Kατα την διαρκεια της χρονιας που χρειαζοταν να ξυπναω κιολας ειχα τα:

Fates Warning-Island in the Stream
Dream Theater-Another Day
Asia-Heat of the moment
Yngwie Malmsteen-Black Star
Pink Floyd-High Hopes

Για καμποσο καιρο ειχα και το Holiday των θεων αλλα το αλλαξα γιατι με εκανε να κοιμαμαι πιο γλυκα αντι να με ξυπναει… :stuck_out_tongue:

:smiley: :smiley: :smiley:

Ακόμα το έχω!

Ευχαριστώ:D

χμμμ… το κινητο μου ειναι τοσο εξελιγμενο ωστε ειναι ικανο να μου προσφερει διαφορα Nokia tunes και αλλες εκπληκτικες μελωδιες απο το συγκεκριμενο ρεπερτοριο ( Finnish Mobile Metal δλδ… :stuck_out_tongue: ) , αν μου εδινε την ευκαιρια να εβαζα ενα κανονικο Mp3 μαλλον θα διαλεγα > Metallica -Frantic!! 8)

Tα Νόκια είναι τα επίσημα κινητά των μεταλλάδων επειδή κατασκευάζοντε στη φινλανδία που εδρεύουν οι Metal Monsters Lordi:P:P

τωρα εχω το metallica-nothing else matters
στις πανελληνιες ειχα το athanatoi este απο rotting christ

Για καιρό είχα το Paradise City των Guns’n’Roses αλλά τελικά δεν ήταν καλή ιδέα. Οπότε: Monday Morning από Velvet Underground.

Atheist - Samba Briza:stereo: \:D/

Fear factory-dog day sunrise

Ωραιος…

το ρεφρέν του the game of life

αλλάζει όμως είτε με παλαμάκια Ζήκου,είτε με κάτι που επιλέγει μόνο του το κινητό.
έτσι κι αλλιώς δεν χτυπάει πάντα