Τραγούδια τα χαράματα

Ποιο τραγούδι έχετε βάλει για ξυπνητήρι στο κινητό ή ποιο θα βάζατε?Έγω έχω βάλει το Hero of the Day by
Metallica:)

Εγω κατα καιρους τα αλλαζω. Αγαπημενες επιλογες ειναι τα εξης:
Wake up - Rage against the machine
Domination - Pantera
Where is my mind - Pixies
Entroper - Enslaved
New faith - Slayer

οταν ειχα, ειχα το Seven Days, απο COC

Nokia Tune :band:

εγω εχω το st.anger και το motorbreath

Αχ Ευλαμπια, η ασθενεια σου εγινε χρονια…Αχ Ευλαμπια, εγω θα ψαξω να σου βρω γιατρο…:-s

I got the fire-Montrose

Tσομπανάκος ήμουνα προβατάκια έβοσκα…

με την φλογέρα αν θυμάστε…

ενιότε το αλλάζω με το Των εχθρών τα φουσάτα περάσαν

Kαααι με πιάάάάάνουν τα κλάματααα…Είμαι μόνος χαράάάάάματααα…Οι αναμνήσεις φαντάσματα…Της ζωής μου χαλάσματα…

Σταμάτης rulez

:drunk: :drunk::tomato: :tomato::lol3: :lol3:

Και εγω τα αλλαζω κατα καιρους αλλα συνηθως εχω τα Cemetary Gates( πριν μπει το δυνατο part:p μην ξυπνησω αποτομα), το Too late for love- Def Leppard, 18 and life, Vermillion Pt.2 και αλλα που δεν θυμαμαι τωρα. Τωρα εχω Def Leppard.:slight_smile:

Sweet Child O’ Mine - Guns

εγω εχω το no remorse των metallica

Τώρα έχω το Master of Puppets. :metal:
Άλλα που μ’αρεσουν και τα βάζω για ξυπνητηρι ειναι το Beat Yourself Blind των Skid Row και το Are you dead yet των Children of Bodom.
Eιχα ηχογραφήσει και μια φορά τον Αxl να ουρλιάζει “You know where the f***k you are?You are in the jungle baby…” για ευχαριστο ξυπνημα!#-o

Εγω θέλω μια φορά να δοκιμάσω το Great Southern Trendkill των Pantera:P:P:P

Τη μουσική του “Εξορκιστή” και το Sorry της Madonna…

Blind Guardian - Majesty

αν δεν ξυπνήσω με την “απαλή” εισαγωγή μπαίνουν τα μεγάλα μέσα. :stuck_out_tongue:

Eγω για ξυπνητήρι εχω βαλει ήχο από ταινία του Βέγγου. Βέγγος r ules!:bow:

Εγώ έχω το Χάος Γένετο των Christ8).Ούτε χουζούρι ούτε τίποτα πετάγομαι με την μια και δεν χρειάζομαι και καφέ:D

Εγω το Horrorizon απο DHG

Μες στη χρονιά δεν χρησιμοποιώ καθόλου ξυπνητήρι. Με ξυπνάει η μαμά μου με μπισκοτάκια και αγκαλίτσες. Στις εξετάσεις όμως ξυπνάω να κάνω μπάνιο και να ακούσω μουσική κανα μισάωρο για να ανοίξει το μυαλό μου αλλά πάλι ένα απλό ξυπνητήρι έχω, απ’ αυτά τα σπαστικά. Αλλά επειδή και τα τραγούδια που ακούω μπορούν να χαρακτηριστούν ως “τραγούδια τα χαράματα” τελευταία ακούω Savatage - Gutter Ballet και Meshuggah - obZen