Τραγούδι δυναμίτης (απόψε στο κορμί της)!

Ελπίζω να είναι καλά…

2 Likes

wow, διαμάντι όντως

1 Like

Άλλο ένα σκέτος δυναμίτης.

2 Likes

2004 VS 2020 FIGHT!!!

3 Likes

Καλή προσπάθεια, δεν μπορώ να πω.

2 Likes
  1. Ωραίο θρεντ
  2. Ωραία τραγούδια
  3. Από την υπερδισκάρα ad astra, νομίζω το τραγούδι που για μένα εμπίπτει πλήρως σε τούτη την κατηγορία, είναι το left brain ambassadors (που ξεκινάει και τον δίσκο με αυτόν τον “σεπιασααπ’τονσβέρκο” τρόπο, ντηαρ γκαντ).
  4. Για τις ποζεράδικες καρδιές, παραθέτω τρία (ναι ρε) άσματα των mötley crüe. Απαραίτητα για playlist “φτιάχνω hype για έξοδο”.


μπονους

9 Likes

Εγω για να πάρω μπροστά το πρωι θέλω κάτι τέτοιο πάντως

1 Like

Χωράει και ένα Girls Girls Girls, ότι πρέπει για Σαββατιάτικη μπορότσαρκα…

2 Likes

Από Kiss:

3 Likes

Αφού πάμε προς τα κει…

2 Likes

αφου θελετε μονομαχια στους δυναμιτες :slightly_smiling_face:

5 Likes

Ύμνους διαχρονικούς μας έχουν προσφέρει ουκ ολίγους, εδώ όμως αφήνουν ελεύθερη την “μεταλλική” τους δημιουργική φλέβα να μεγαλουργήσει!

2 Likes
3 Likes
3 Likes

Ας κλέψω εκκλησία πρωινιάτικα, αλλά στο τέλος θα γίνει playlist με όλα αυτά, οπότε πρέπει να μπουν και όλα τα απαραίτητα.

4 Likes

Και είμαι έτοιμος για καρότσι και βόλτα στην λαϊκή:

6 Likes

είχα κάνει μια λίστα ακριβώς με αυτό το σκεπτικό ,σίγουρα θα προσθέσω πολλά μέσα από αυτο το thread.
όποι@ θέλει https://www.youtube.com/playlist?list=PLeoWIqoS2Cspd7CxHvMfgQC6WEw85yBGO

6 Likes

Ότι έχουν πέσει πενηνταφεύγα ποστ χωρίς ένα Rage Against The Machine το λες και ντροπή. Ω γουέλλ.

2 Likes

Εντωμεταξύ, power fades το username εδώ, intolerable weight στο youtube, υποθέτω το mail θα είναι κάτι του τύπου eyes_of_madness@gmail.com ή κάτι ανάλογο.

5 Likes

:laughing: τελειο, μάλλον θα ήταν theendingfight η nowords mail.

1 Like