Καλησπέρα (καιρός ήταν να συστηθω κι εγώ)

tuZe9fH

Λατρευω Burzum, Det som, hyvis, filosofem, umskiptar, συμπαθω belus και fallen και βαριεμαι λιγο- αλλα στo καταλληλo mood μπορει να ειναι οτι καλυτερο μπορει να ακουσω- τους ambient/synth δισκους τους.

Μισω τις παπαριες που λεει και γραφει οταν δεν τραγουδαει ή δεν γραφει στιχους αντιστοιχα. Τον ιδιο τον Βαργκ δεν μπορω να τον μισησω πραγματικα, τον εχω ταξινομησει στην κατηγορια του ιδιοφυη μουσικα ψυχοπαθη.

3 Likes

Εγω παντα ημουνα παναθας, ακομα και τις ενδοξες εποχες του Αρη. Μεχρι τα 17-18 δηλαδη που παρακολουθουσα απο στενα τα αθλητικα, απο τοτε και μετα για να δω αγωνα ευρωπαικου μπασκετ θα πρεπει να ειναι απο 8αδα Euroleague και πανω ή τελικός κυπελου/πρωταθληματος ελληνικου μπασκετ :smiley: Ποδοσφαιρικο αγωνα εχω να δω πανω απο 5 χρονια και δεν εχω ιδεα τι παιζει. Το μονο που παρακολουθω καπως απο αθλητικα ειναι το NBA αλλα και αυτο σε επιπεδο να δω τπτ highlights/box scores που και που, οχι μεγαλη και καθημερινη ενασχοληση. Ασχολιομουνα λιγο παραπανω τα 2 χρονια που επαιζα fantasy, αλλα το εκοψα και αυτο λογω περιορισμενου ελευθερου χρονου.

1 Like

Αυτά τα introduce yourself topics ήταν πάντα μια απόλαυση, τουλάχιστον αυτά που κατάφερναν να προσελκύσουν κουβέντες και να παρεκτραπούν προς διάφορες, εντελώς άσχετες κατευθύνσεις!
Ακόμα δεν μπορώ να συγχωρήσω τον εαυτό μου που δεν έκανα ένα όταν ήταν καιρός!

4 Likes

Ποτε δεν ειναι αργα!

4 Likes

εδω οταν εκανα εγω εγγραφη στο φορουμ αλλος ανοιξε τοπικ για μενα στο introduse yourself :laughing:

3 Likes

Let me introduce myself I’m a social disease
I’ve come for your wealth leave you on your knees.

4 Likes

Κουτάκι μπύρας ανοίγει ο καμμένος ρε

1 Like