Νέες Κυκλοφορίες 2021

Δεν την ήξερα αυτή τη μπάντα μέχρι και πριν λίγα λεπτά αλλά το teaser ακούγεται αρκετά ενδιαφέρον.

1 Like

17 Δεκέμβρη.

11 Likes

Αναμένουμε πως και πως αλλά έχω μία απορία.
Αυτό στο εξώφυλλο είναι ΄φρεσκοβαμμένο σπασμένο στήριγμα κορνίζας???

σκάλωσα, νόμιζα ότι ήταν νέο Agnes Obel για λίγο και τώρα δεν ξέρω πώς να νιώσω

:exclamation: :exclamation: :exclamation:

3 Likes

25 ωρες χωρις καρδουλα για Molybaron

Έβαλα εγώ χωρίς να έχω ακούσει νότα, αλλά the joke’s on me, ακούω το Lucifer τώρα, τι μπαντάρα (φαίνεται να είναι μετά από 2 κομμάτια που άκουσα* -edit, 3 κομμάτια)

1 Like

κι αυτο ειναι καλο
ρεφρεναρα

1 Like

Αφήνω αυτά εδώ να υπάρχουν

4 Likes

Σαν να έχει πιάσει ρυθμό το πειρατικό…

Άλλη μία ομορφιά.

3 Likes

Βγήκε όλο το αλμπουμάκι χθες, και δηλώνω αρκετά ικανοποιημένος. Έχω εντοπίσει αποθεωτικά σχόλια, αλλά και πολλά που το θάβουν ολοσχερώς

1 Like

theGathering

14 λ. ·


Our 11th studio album is nearly finished. The mastering is done. The 1st single will be released this October. The album clocks in at almost 50 minutes, with 8 tracks.
Album title, artwork and other information will follow soon.

5 Likes

Μία ψιλο-γ@μ#μένη ημέρα, μόλις απέκτησε νόημα. Πάμε ρε συγκροτηματάρα!

Ωπ απο το πουθενα εσκασε αυτο!

Νομιζα οτι ηταν σε hiatus διχως τελος στον οριζοντα εδω και χρονια… και δε θα τους αδικουσα και πολυ ομολογω. Το Afterwords μου ειχε φανει απιστευτα περιττη και ακυρη κινηση, και αν και τα δυο αλμπουμ με την Silje τα θεωρω παρα πολυ καλα (The West Pole - Disclosure), δυστυχως χωρις την Anneke χανουν αυτο το εξτρα μαγικο στοιχειο… Το περιμενα να εχει γινει ηδη το reunion ομολογω, αλλα οσο η αλλη κυκλοφορει την μια αηδια μετα την αλλη, δυσκολο μαλλον.

Και γαμω τα νεα. Δε χρειαζεται ριγιουνιον.

Επιτέλους, κάποιος το είπε.

1 Like

Βρίσκεται στο… buffer μου για να το ακούσω.

Έχει να ανταγωνισθεί το πολύ καλό Where Owls Know My Name. Δεν ξέρω πόσα στοιχεία μπορούν να εμφυσήσουν στο είδος που παίζουν, αυτό το κράμα death, prog και djent (?). Αν το έχουν κάνει στο νέο άλμπουμ τότε σίγουρα θα έχουν περάσει το τεστ και θα μιλάμε για πολύ αξιόλογη μπάντα. Το βρίσκω δύσκολο αλλά θα επανέλθω :blush:

Η δικιά σου άποψη;

Μέχρι και ο Μπάμπης ο Σουγιάς και ο Κώστας ο Κοτσίδας το λένε ρε :grinning:!

1 Like