Τα καλύτερα γκολ

…μπαίνουν στα φιλικά!

Εσύ τι λες?

τα βαζει η Παναθα!!!

Όχι απαραίτητα τα καλύτερα, αλλά σίγουρα όταν μπαίνουν από εκεί που δεν το περιμένεις έχουν την γλύκα τους! :roll:

[SIZE=“1”]Και ο Ζαγγογιάννης του M. Hammer τις ίδιες ανησυχίες είχε αυτόν τον μήνα… :-k :lol: [/SIZE]

Σιγα μην καθοταν να σκεφτει τωρα νεο thread:lol:

“Θα γινουμε επιτελους εραστεεεεες…?”

:lol:

Τα καλύτερα γκολ…

…μπαίνουν στα όνειρα σου.Εκεί κάνεις ότι γουστάρεις !

Συμφωνώ με maiden. Και επίσης μπαίνουν στα φιλικά.

Πφφφ, έλα ρε φλόρουμ, πείτε εμπειρίες…

Σεις πχ που ξέρετε ότι είναι καλά αυτά τα γκολ?

We just know it :roll:

[FONT=“Book Antiqua”][/FONT] ειναι αυτα που υπαρχουν σε 100δες charts στο youtube :stuck_out_tongue:

edit…οκ…το mαμησα…3 ωρες μετα καταλαβα :stuck_out_tongue:

Κύριε μοδεράτορα περιμένουμε τις δικές σας εμπειρίες.

Εγώ δεν ξέρω παιδιμ φρήντομ. Γι’ αυτό ρωτάω.

Εγώ στο φάσωμα έχω μείνει με φίλη, οπότε δεν πιάνει για γκολ. Μάλλον δοκάρι. Ε και δεν έχω ακούσει πουθενά ότι τα καλύτερα δοκάρια γίνονται στα φιλικά, οπότε είμαι οφφ τόπικ και περιμένω τις εμπειρίες σας (ή έστω τους κρυφούς σας πόθους)

Να σημειώσω επίσης ότι μιλάμε για φίλες-φίλες.

Όχι για γκόμενες που τις κάναμε φίλες με σκοπό να τις ρίξουμε. (δλδ μεχρι να φάμε τη χυλόπιτα)

Γενικώς πρέπει να είναι όμορφη η αίσθηση να πηγαίνεις με κάποια που υπό άλλες συνθήκες δε θα είχες σκεφτεί ότι θα πήγαινες μαζί της, όσο είναι δυνατόν αυτό σε μια ετεροφυλη σχέση. ¶σε που πρέπει να σε απελευθερώνει και να σε εξιτάρει

Ωραιο τοπικ.

Εχει τυχει εμενα με φιλη να εχουμε βγει για καφε και επειδη ειχε παει αργα και εμενε μακρυα να ερθει σπιτι μου να κοιμηθει.Επειδη δεν ειχαμε εξτρα κρεβατι μοιραστηκαμε το δικο μου.Ε μετα μοιραστηκαμε και αλλα πραγματα:!:

Καλα ηταν,ειχε και τον χαβαλε του, ειχε και την κ@%λα του.Το καλο με αυτο ειναι οτι σε περιπτωση ξηρασιας ξερεις οτι εχεις ενα ατομο να παρεις τηλεφωνο για καφε…σπιτι σου:D

Εμένα τέλειωσε πριν καν γίνει η φάση:lol:

Το ποστ του απο πάνω θεικό!!

και ξεκινησε τοσο ωραια αυτο το τοπικ…
ρε φιλε δεν γινεται να κανεις πολυ καλη παρεα με μια αν δεν εχεις ως σκοπο να την…κερασεις καφε… δεν πιστευω σε σοβαρη φιλια αντρα-γυναικας.παντα θα παιζει και το ερωτικο κομματι…

μανάρι μου στα φιλικά πετούσαν οι Ζουτάουτας,Ρομέρο κλπ…

Στην πενταήμερη της Γ΄ λυκείου μου έτυχε κάτι τέτοιο. Με την εν λόγω κοπέλα σε όλο το γυμνάσιο και λύκειο βρίσκομασταν στο ίδιο τμήμα και κάναμε παρέα. Όχι τρελά κολλητηλίκια, όπως κάνεις παρέα με μια απλή συμμαθήτριά σου. Έκατσαν οι καταστάσεις έτσι εκείνο το βράδυ και το κάναμε στην πενταήμερη. Για κάνα μήνα όμως συμπεριφερόμασταν σαν να μην έγινε ποτέ. Μάλιστα συμφωνήσαμε να μην το πούμε σε κανένα, άσχετα αν εγώ το είπα σε δυο-τρία άτομα :lol: . Ε, κάνα μήνα αργότερα, όταν τελείωσαν οι πανελλήνιες και είχαμε τελειώσει και το σχολείο ακολούθησαν τρεις φάσεις και τέλος. Την είδα πριν από λίγες μέρες στο δρόμο, τυχαία και ενώ είχα να την δω από τότε (μιλάμε για Ιούνιο του 2003 τώρα,ε) και λέγαμε στα όρθια τα νέα μας. Μου λέει μετά από λίγο: “Καμιά κοπέλα;”. Της είπα: “Τα είχα με μία για 9 μήνες αλλά τα χαλάσαμε. Δεν ξέρω όμως αν είναι οριστικό, θα δείξει” (αλήθεια της είπα). Της λέω: “Εσύ κανένα αγόρι;”. Μου λέει: “Τα έχω 3,5 χρόνια με ένα παιδί”. Ανταλλάξαμε τηλέφωνα πάλι, είπαμε τα κλασσικά “να κάνονήσουμε καμιά φορά για κάνα καφέ” και αυτά.

Αχμ.
Όμορφες αναμνήσεις…

Στα φιλικά μπαίνουν καλά γκολ, αλλά το καλό είναι ότι και να μην πάει καλά το ματς δεν έγινε και τίποτα.

Κατά τ’ άλλα το δικό μου στόρι είνάι πολύ απλό. Καλοκαίρι με παιδική φίλη (καλή φίλη όμως, συζητούσαμε πολλά μαζί), μόνοι σπίτι, μπύρες, οπότε το μοιραίο δεν ήθελε και πολύ. Είναι και κούκλα πανάθεμά την.

Χαχα, συμφωνω!:wink: Το σασπενς του απροσμενου θα πρεπει να προσδιδει τετοια δημοφιλια σε αυτα του ειδους τα γκολς.:smiley: :stuck_out_tongue:

Και 'γω το σκεφτηκα αυτο οταν διαβασα το τοπικ.:stuck_out_tongue: