Κατσαριδες

χμ…απο αυτα που εχω δει εχεις δικιο…ειναι αυτα τα 2 ειδη που επικρατουν.πρεπει να χεις μεγαλη ταλαιπορια φιλε…απο τις μεγαλες που πετανε εκτος απο μια 2 στο μπαλκονι μου μεσα στο σπιτι δεν εχει μπει καμια.αλλα οι αλλες εχεις δικιο.κρυβονται πισω απο τις ηλεκτ.συσκευες και στα συρταρια οπως ειπες.καποτε σπιτι ειχαμε μεγαλο προβλημα…σκοτωναμε αβερτα αλλα τελειωμο δεν ειχαν.μεχρι που καναμε μια γενικη και γουσταραμε!
αλλα ρε συ η μεγαλυτερη τσατσια ειναι οτι ειναι νυκτοβια εντομα…ρε φιλε εισαι στηνκουζινα αραζεις.πας στο δωματιο και γυρνας μετα απο 10 λεπτα και κανουν παρτυ…

με λιγα λιγια πρωτα της εκοψες τα φτερα στην κυριολεξια και μετα τη σκοτωσες:lol: …

νταξει,μακ,εσυ πρεπει να παρεις βραβειο…η μαλλον βραβεια.ενα για την ψυχραιμια σου,ενα για την υπομονη σου και ενα για την αποτελεσματικοτητα σου!!
σου εκανε ντου ρε η πηγεε να γλειτωσει.γτ αν εκανε ντου ειναι και επι8ετικα…

σταθη λολολολολ

ναι ετσι ειναι…εκανα βλακεια και αφηνα το παραθυρο της κουζινας ανοιχτο πολλες ωρες τα βραδια(που τελικα απ οτι διαπιστωσα καθηστεριμενα ολες απο εκει μπηκαν,και σημερα προσεξα οτι ολοι οι υπολοιποι κατικοι εχουν βαλει σιτα…βασικα μονο βραδυ τις εχω δει…αφου να φανταστεις την πρωτη μερα που φωνταξα το φιλο μουνα βγαλουμε τα πραγματα απο το συρταρι δεν ειδαμε τιποτα…και ομως τουλαχιστον 6 ειχαν κρυφτει εκει μεσα…αλλο που ο ηλιθιος δεν μου εκοψε να βγαλω τα μαχαιροπιρουνα απο 1 συρταρακι εκει και μια μπηκε μεσα…και στην ταραχη μας τα ψακασαμε με αροξολ…

παρτε και δυο φωτος που μπορειτε να τις δειτε με δικη σας ευθηνη…

μα γτ κανεις τετοια εγκληματα???τα θελε και σενα…
και γω το πηρα αποφαση και εβαλα σιτα στα παραθυρα της κουζινας.το θεμα ειναι οτι αμα ειναι να μπουνε θα μπουνε…
τωρα για τα μαχαιροπιρουνα καλα εκανες…που ξερεις οτι δεν περπατουσε καμια εκει μεσα γενικοτερα??
νταξει οσο για τις φωτο…ειναι λογικο που καθε λιγο και λιγακι ξυνομαι???8O 8O :-k

το θεμα ειναι οτι εβραξα με αροξολ το οποιο ειναι φαρμακο…σημερα τα επλυνα και τα εβρασα αλλα ηταν πολυ ακυρο αυτο που εκανα…#-o #-o
οσο για το τζαμι πραγματικα δεν το ειχα φανταστει…:-s

χαχαχ!ελα μεσα στην αναταραχη δικαιολογεισαι!!ειδικα αμα γλειτωσες οριστικα δεν εχει καθολου σημασια αυτο που εκανες!:stuck_out_tongue:
να θυμασαι τα βραδια να μην αφηνεις ανοιχτο τιποτα!
φιλε αυτη η συζητηση με εχει επηρεασει!παω για υπνο (κοιτωντας εννοειται πρωτα σολο το δωματιο μηπως παιχτηκε τιποτα οσο ξεπλενα το μαλλι μου!:lol: :slight_smile: )

Μόλις σκότωσα μία. Ελπίζω να σκοτώσω όσες με ενοχλούν :slight_smile:

Να πω και μια ιστορία που θυμήθηκα.Μικρότερος θυμάμαι είχα δει μια κατσαρίδα κι επειδή σιχαινόμουν να πάω κοντά και να προσπαθήσω να τη σκοτώσω,προσπαθούσα να βρω εναλλακτικούς τρόπους εξόντωσης.Το γεγονός ότι η κατσαρίδα είχε μείνει στάσιμη,σε απόσταση περίπου 2-2,5 μέτρων από εμένα,ήταν τελικά πολύ εξυπηρετικό.Πήρα ένα αεροβόλο και άρχισα να βαράω.Και όμως τη πέτυχα ! Δεν τη σκότωσα βέβαια,αλλά δεν μπορούσε να πάει πουθενά,οπότε απλά πλησίασα και έκανα fatality.

Οι μικρές είναι φλώρικες και φολς.
Γουστάρω τις μεγάλες που κάνουν εναν ωραίο συνδυασμό σκρατς-πλατς κάτω από την παντόφλα αφού τις έχω ψεκάσει πρώτα για να βγουν από την κρυψώνα τους.

Αν πάλι δεν τις έχω ψεκάσει, τις σκοτώνω με στυλ και προσοχή ώστε να δώσω το κουφάρι τους προς βρώσιν των μυρμηγκιών της βεράντας.

The Best ειναι να τις καις με καποιο σπρεϋ και αναπτηρα…! Κατευθειαν σε φτιαχνει. :stuck_out_tongue:

Πφ.
Το να ταϊζεις τα μυρμήγκια είναι πιο οικολογικό!

Ω ναι!! :thumbdown: Εγκρίνω!

[SIZE=“6”]Ο λαός ζητά Fear Factor![/SIZE]

Στο Fear Factor θυμάμαι είχε κατσαρίδες Μαδαγασκάρης.
Τα σπάνε!!

Οι Μαδαγασκαρης ειναι 8 ποντοι και δαγκωνουν.Αν βγαλουν και φτερα…

Αλλο ενα λαθος του Νωε.

Δεν ξανανοιγω σποιλερ. :frowning:

ρε αμα δαγκωνουν οι μαδαγασκαρης πως τις τρωγανε???
+1 για το καψιμο με axe!

Οι κατσαρίδες που πετούν είναι μία άσχημη εμπειρία…

Ε δε δαγκωνουν σαν σκυλια.Σαν τσιμπιματακι θα τα νοιωθεις.