Μπλε Ιστορίες

Ναι…

Θα σου απαντησω οχι.Αν βγαλεις ακρη,εισαι θεος :razz:

ΟΚ, είναι τίμιος?

οχι…

Στον wise το λεγα,αλλα νταξει :Ρ

Ναι τιμιος ειναι,αλλα βαριεμαι να παιξω εδω μεσα,θελει 100 ποστ η καθε ιστορια.Αν την ξερει κανας αλλος κ θελει να απανταει συνεχιστε.

Εσύ τελικά την ξέρεις?:?

Μου στέλνεις την απάντηση σε pm?

Παίδες οι μπλέ ιστορίες τα σπάνε!!αλλά είναι αδύνατον να τις παίξεις απο το foroum…για βραδάκι, παραλία σάπισμα καλοκαιράκι είναι ότι πρέπει…Εμείς πέρυσι παίζαμε σε νησί, βράδυ, που είχαμε θέα όλο το λιμάνι μπλε ιστορίες κ ακόμα το θυμάμαι…'ηταν γαμώ!ρωτήστε γενκά σε παρέες σας περι τίνος πρόκειται και αν υπάρχει κάποιος που να ξέρει δυο τρεις θα καταλάβετε ακριβώς και θα λίωσετε κ εσεις!!

Πωω, μιλάμε για ατελείωτες ώρες (καλοκαιρινού) καψίματος!

Η αγαπημένη μου είναι αυτή που ένας τύπος τρέχει μέσα σε ένα κτίριο κρατώντας ένα χαρτί στο χέρι. Κάποια στιγμή τα φώτα αναβοσβήνουν, και τότε αυτός σταματά να τρέχει λέγοντας: “Όχι ρε &^%$*)…” 8)

Και η άλλη με το φέρετρο και την απόδραση απ’τη φυλακή ήταν απίστευτη! 8O

Την ξέρω!!!ρώτα για μία με έναν νάνο…!

Μέγιστη! Με το νάνο λέτε αυτή με το ασανσέρ?
Δεν ξέρω αυτή με το φέρετρο…:frowning:

Φοβερός τρόπος να περνάς την ώρα σου! :smiley: Ξέρω 6 - 7…

Με το φερετρο ούτε εγω νομιζω οτι ξέρω για ποια λέει…με τον νάνο είναι στο δωμάτιο του οχι σε ασανσερ…τώρα κ εγς δεν την θυμάμαι τέλεια…θα ρωτήσω…

Όταν μάθεις στείλε pm!

Πω καλα παιδες γαματο φαινεται. Και ρωτησα κι αλλο κοσμο και κατι μου λεει οτι θα καουμε με την παρεα μου :Ρ
Ρε οποιος ξερει 2-3 ας μου στειλει pm (με απαντησεις ε! για να λεω :Ρ:Ρ)

ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ 4. ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ E-MAIL ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΛΥΣΗ??
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! :slight_smile:
ninakiii__@hotmail.com

Καλά ε πέρσι το καλοκαίρι, άπειρο κάψιμο μ’ αυτές τα βράδια στην παραλία!! Τα σπάνε

Δυστυχώς δε θυμάμαι καμία. Νταξ εκτός απ τη γλαρόσουπα που ειναι κλασικό

Οκ ναι, ξεθάβω αρχαία ευρήματα, αλλά αρχισα να παιζω σήμερα και όχι απλά έχω καεί, εχει γίνει ο εγκεφαλός μου πουρες!

Καταφερα να βρω ολομοναχη τη γλαροσουπα μεσα σε ενα τεταρτο (νιωθω περηφανη) και αλλες δυο σε συνεργασία.

χαχχαχα ξερω αρκετες.οντως λενε με παρεα και για ακομα καλυτερα γελια με αλκοολ.

Πολύ κάψιμο παλιότερα, αλλά αν δεν υπάρχει κόσμος που να ενδιαφέρεται δεν αξίζει.