Ζητουμε δικαίωση!

ΑΝΟΙΓΩ αυτό το θρεντ ζητώντας να ανοιξει το τοπικ σου φιλε χρηστη.

Δεν το κάνω για να σπαμάρω ειλικρινά.

μην σπαμάρετε απλα ψηφίστε,για να δουν οι μοντς ποσοι πολλοί ειμαστε αυτοί που το θέλουμε active το τοπικ μας.

μοντς σας αγαπάμε ανοιξτε το!

Απάγορευονται τα σπαμ και οι βλακείες ειναι ιερός ο σκοπος
α απαγορέυται και το λοκ:p

Ρε, εγώ θέλω να ανοίξει πάλι, αλλά δεν υπόσχομαι να τηρώ την 1η επιλογή του ποστ.

Ναι αλλά για να είμαι δίκαιος 'επρεπε να βάλω και το δίκιο των μοντς!

Κι εγω.
Συνεπαρμενος απο τη σφοδρη μου επιθυμια και με τη φλογα της επαναστασης να καιει μεσα μου,ψηφισα το πρωτο χωρις να το διαβασω.

Δεν πειράζει υγεία να εχουμε.

Εντάξει.
Άλλαξα γνώμη και στηρίζω την πρώτη επιλογή.

Να ανοίξει και πάλι…

Xαχα το δίκιο των μοντς, ένας εκ των οποίων έχει ήδη επιδοθεί σε αυτό το σπορ; Καλύτερα κλειστό ρε παιδιά. Να έχουμε και λίγο @@, να λέμε κάποια πράγματα στα ίσια και ντομπρα.

αστειότητες.

με το να κλειδωθεί δεν σημαίνει οτι θα αποκτησουν @@ οσοι δεν είχαν.

Όχι. Σημαίνει όμως ότι ή θα το βουλώνουν, ή θα λένε αυτά που θέλουνε στα ίδια τα άτομα στα οποία απευθύνονται. :slight_smile:

η απλα στο τοπικ βαριεμαι πειτε οτι σας κατέβει.

έφυγες φουλ για νομική εσύ,ταλέντο

Να μεινει ως εχει, αλλωστε οσοι θελουν να πουν κατινιες το κανουν με ταχεις ρυθμους ανετα κι απο αλλου.
Αρα επιλογη 2.:slight_smile:

rudolf, γιατί δεν αφήνεις τις ειρωνίες και δεν λες την άποψή σου πάνω στο θέμα; μ;
Κάνε και κάτι πρωτότυπο. :wink:

Δε με πολυκαίει το θέμα,οι μοντς ξέρουν τι πρέπει να κάνουν.
Καλά δασκαλεμένος είσαι μικρέ,γκουντ.

Εγώ:-s :-s :-s

Μπορεί μικρός, απ’ ότι φαίνετα όμωςι η ικανότητα κάποιου να απαντήσει σοβαρά σε κάτι δεν εξαρτάται από την ηλικία. Ούτε το ποιός μιλάει με υποννοούμενα και ποιός μιλάει ευθέως εξαρτάται από την ηλικία (μετά από κάποιο σημείο).

Όσο για το “δασκαλεμένος” που είπες, δηλώνω αυτοδίδακτος, αν και δεν έχω λόγο να απολογηθώ ούτε να υπερασπιστώ τον εαυτό μου από τέτοιου είδους “κατηγορίες”.

Ειχαμε δεν είχαμε πάλι το γαμή*** σαμε το τοπικ ας κλειδωθει ουτως η αλλως τον πινουμε:lol: :lol:

Γουσταρεις να κλειδωνουν τοπικ σου:P

Η συνηθεια που έγινε λατρεία:lol: :lol: :lol: