Νέες Κυκλοφορίες 2022

Δεν την ξέρω την κυρία, πρώτη φορά την είδα εδώ, δεν έχω άποψη για τις μουσικές της και μάλλον αυτό που θα πω, θα είναι για ντομάτες, αλλά: με βάση το παραπάνω κομμάτι, ένα ντουέτο με τον Einar Solberg κρίνεται απαραίτητο.

2 Likes

PLOT TWIST: Ειναι ο Einar με περουκα!

Τι απιστευτη τραγουδαρα εντωμεταξυ.

Βγήκε χωρίς να το πάρουμε χαμπάρι ένα δισκάκι (ΕΡ;) από Axenrot και Mendez, με φωνητικά από την Nathalie Lorichs, που όλοι τη μάθαμε από το ντουέτο με Akerfeldt στο Coil

Εδιτ: λέει στο link οτι το κυκλοφόρησαν μόνοι τους πρώτη φορά το '16, αλλά βγήκε Φλεβάρη στο bandcmap… Δεν ξέρω τι έπαιξε

2 Likes

Σταματήστε ό,τι κάνετε, η Regina Spektor βγάζει νέο άλμπουμ τέλη Ιουνίου

3 Likes
4 Likes

Wow! Δύο κομμάτια σ’ ένα!

Τι αριστούργημα το πρώτο μισό και η Cammie λάμπει, όπως πάντα.

Μοιάζει να γίνεται ένα τεράστιο βήμα προς τα εμπρός και προβλέπονται ωραία πράγματα.

1 Like

2 Likes

νέο crowbar!

1 Like

Νέο άλμπουμ #7 και σύντομα και νέο κομμάτι απ’ ό,τι λένε

Ένα χάλι όλα, αλλά τουλάχιστον η Avril ξαναπαίζει ποπάνκ και το δισκάκι πολύ καλύτερο απ’ όσο είχε δικαίωμα να είναι.

Ωραίο παρεάκι μαζεύτηκε, γεμίστε ποτήρια

5 Likes

Καλοτάξιδο αυτό και καλά ταξίδια στους ακροατές.

6 Likes

Πολυ ωραια μουσικη!

1 Like

@osfp7 Αφιερωμένο! 2/2 έχουν, πάμε για πολύ καλό δίσκο.

2 Likes

Σταθερά καλούς δίσκους βγάζουν την μετά Gontier εποχή. Ωραίο το καινούριο τραγούδι και όπως λες πάμε για κάτι δυνατό και πάλι.

2 Likes

Αν ζήσουμε ως το καλοκαίρι υπόσχομαι να το χορέψω σε ταράτσα στις 2 το βράδυ

3 Likes

Fall Into Place’ is the first song from ATW’s project, “Baker’s Dozen.”
Baker’s Dozen will feature 13 songs, one each month in 2022 plus an extra track.

3 Likes

Να δώσουμε και λίγα εύσημα στο εγχώριο prog που παίζει τίμια και όμορφα. Τρίτο σινγκλάκι από τον επερχόμενο δίσκο. (Και καλό μήνα! :wink: )

6 Likes

5 Likes