Νέες Κυκλοφορίες 2022

Σήμερα έχουμε και αυτό συν τοις άλλοις, διαθέσιμο όλο στο κανάλι του συγκροτήματος

2 Likes

Ομορφο post metal απο Βραζιλία!!

3 Likes
4 Likes

Δεν περίμενα με τέτοιο εξώφυλλο να bopάρει τόσο, αλλά όχι: bopάρει τόσο και παραπάνω (σε συσκευασία σφηνακίου, για να κατεβαίνει σε ένα δίλεπτο)

2 Likes
10 Likes

Βρε running free σε λέω! Δώωωωωωωωωωώσε!

2 Likes

To super group με Zonder, Di Giorgio και Caffery κυκλοφορεί δεύτερο αλμπουμάκι, αυτή τη φορά με τον Fabio Leone αντί για τον Owen. Δεν ξέρω αν σηκώθηκε σε άλλο νήμα.

Tίμιο heavy metal, χωρίς να τρελαίνεται, αλλά και χωρίς να χάνει.

5 Likes

:wave::wave:

1 Like

2/2 με συνοπτικές διαδικασίες.

Έρχεται μεγάλος δίσκος.

7 Likes

Ναι.

4 Likes

Αυτό πέρασε λίγο στο ντούκου; Όσοι γουστάρατε το τελευταίο Idles με λίγο περισσότερο Death Grips, σπεύστε

1 Like
4 Likes
8 Likes

Έγινε η παρακάτω δήλωση για το τραγούδι και για το άλμπουμ γενικότερα…

It has been scary to share my personal story behind our new album ‘This Shame Should Not Be Mine’. Back then when I told some people what had happened they didn’t respond well. Which made me decide to not tell anybody ever. I kept it a secret for over 15 years and I can tell you from personal experience that keeping a secret this big made me sick. Our new song ‘Invisible’ is about keeping that secret.

1 Like

Δεν την ξέρω την κυρία, πρώτη φορά την είδα εδώ, δεν έχω άποψη για τις μουσικές της και μάλλον αυτό που θα πω, θα είναι για ντομάτες, αλλά: με βάση το παραπάνω κομμάτι, ένα ντουέτο με τον Einar Solberg κρίνεται απαραίτητο.

2 Likes

PLOT TWIST: Ειναι ο Einar με περουκα!

Τι απιστευτη τραγουδαρα εντωμεταξυ.

Βγήκε χωρίς να το πάρουμε χαμπάρι ένα δισκάκι (ΕΡ;) από Axenrot και Mendez, με φωνητικά από την Nathalie Lorichs, που όλοι τη μάθαμε από το ντουέτο με Akerfeldt στο Coil

Εδιτ: λέει στο link οτι το κυκλοφόρησαν μόνοι τους πρώτη φορά το '16, αλλά βγήκε Φλεβάρη στο bandcmap… Δεν ξέρω τι έπαιξε

2 Likes

Σταματήστε ό,τι κάνετε, η Regina Spektor βγάζει νέο άλμπουμ τέλη Ιουνίου

3 Likes
4 Likes

Wow! Δύο κομμάτια σ’ ένα!

Τι αριστούργημα το πρώτο μισό και η Cammie λάμπει, όπως πάντα.

Μοιάζει να γίνεται ένα τεράστιο βήμα προς τα εμπρός και προβλέπονται ωραία πράγματα.

1 Like