Νέες Κυκλοφορίες 2022

Πρώτο δείγμα:

4 Likes

Λοιπόν, τους συγκεκριμένους τους αγνοούσα και μου τους πρότεινε πολύ πρόσφατα ένας άγνωστος σε παρτίδα διαδικτυακού σκακιού.

Πιο συγκεκριμένα, μου είπε να ακούσω το “Don’t You Dare”, ως χαρακτηριστικό, για να μπω στο κλίμα.

Εφόσον μου έκαναν κλικ (καλά, το “Golden Liar” είναι κομμάταρος), για πες, τις παίρνω με τη σειρά τις κυκλοφορίες;

ο νέος δίσκος έρχεται τον Μάρτιο του 2022

2 Likes

Don’t You Dare και Ship on Fire ειναι ισως τα καλυτερα για να προτεινεις σε καποιον που δεν τους ξερει.

Τρεις κυκλοφοριες εχουν και οι δυο ειναι του εικοσαλεπτου οποτε τα ακους και ολα μαζι αν θες λολ
Παντως για μενα ειναι Stranger Fruit >>>> Wake of a Nation >>>> Devil Is Fine

1 Like

με εξωφυλλάρα από Eliran Kantor

6 Likes

δεν λένε ότι έρχεται ως single επερχόμενου δίσκου, αλλά νομίζω ότι σύντομα θα έχουμε νέα… Παρεμπιπτόντως είναι ηχογράφηση ενός κομματιού που παίζουν εδώ και μερικά χρόνια λάιβ

1 Like

Ελπιζω να ξαναρθει και για κανα λαιβ, στο Ιλιον Πλας ηταν ΚΑΙ ΓΑΜΩ θυμαμαι.

:star_struck: ααααααααα!!11

3 Likes

Για τούτο εδώ δεν μιλήσαμε ακόμα.

8 Likes

Αυτό θέλω πάρα πολύ να το ακούσω

5 Likes

Νεο album το 2022 !

4 Likes
5 Likes

Παντα τιμιοι οι Spitfire.

Δόξα και τιμή στην ντραμεράκλα/κολλητο μου Γιώργο Παξιμάδη, θεωρώ ότι προσθέτει πολλά με την δυναμική του στον ήχο τους. Ντραμερ των Ice Divine, για οσους θυμουνται.

6 Likes

Ice Divine, τι ειπες τωρα…

3 Likes

Ice divine

1 Like

Ανεβαινει το μπατζετ !!
Αντε με το καλο το 2/2 AOTY contender.

1 Like

Αυτό ειναι μεγάλη κομματάρα.

1 Like

The absolute pinnacle of British engineering :slight_smile:

1 Like

Νέο πρότζεκτ από Malokarpatan. Που σκατά βρίσκουν τόση έμπνευση???

Παίζανε progressive power metal. Τους θυμάμαι από το Metal hammer και το τραγούδι Ice Divine στη συλλογή Hammer Holocaust CD που είχε κυκλοφορήσει με το περιοδικό

2 Likes