Νέες Κυκλοφορίες 2022

Εσείς ξέρετε την Criminal Punk Jazz ή είστε τίποτα τυχαίοι;

2 Likes

Δεν άκουσα ακόμα αλλά τους είχα σταμπάρει αυτούς εδώ…!

1 Like

Και βιντεοκλιπ επιληψια:

2 Likes
5 Likes

:eggplant: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops:

5 Likes
7 Likes

Ετοιμαστείτε για δισκάρα.

7 Likes
2 Likes

προσεχώς και αυτό, έβγαλαν ένα ΕΡ το '21 και έρχονται με - κατά τα φαινόμενα - ωραίο δισκάκι σε μία βδομάδα περίπου

1 Like

Πολυ καλο κ ανεβαστικο!
Το Rover το χρυσουλοεμετι στο τελος, ηταν το πρωτο μου αυτοκινητο :sweat_smile:

Έχουν βγάλει μερικά ευδιάθετα video-clips για τα singles και βγάζουν και μια εσάνς Talking Heads, γενικά εγώ περιμένω να γίνει μπούγιο με δαύτους

1 Like

Νέο Mizmor λοιπόν.

Αυτός ο άνθρωπος έχει το χάρισμα να μετατρέπει ακριβώς σε ήχους τα συναισθήματα και τις σκέψεις του.

EP ή όχι, αυτά τα 30 λεπτά είναι ανατριχιαστικά. Κορυφαίο σερί δίσκων.

5 Likes

Και οφισιαλι ριλιζντ

1 Like

Αυτό που έχει κάνει εδώ η τύπισσα είναι ονείρωξη, σόρρι κιόλας αλλά κατουράει ό,τι άλλο λάιβ έχω ακούσει

Δηλαδή ρε Αννούλα, αν ήμουν εκεί τι θα πάθαινα; Θα έπεφτα σε τρανς κατάσταση; Και γιατί δεν έρχεσαι κι από τα δω, να δούμε όντως τι θα πάθω;

6 Likes

Τα 'χουμε ξαναπεί μεγάλε. Όλη η ουσία της και η μαγεία της είναι επί της σκηνής.

Νομίζω, εκεί στον περίγυρο της συντακτικής σας ομάδας ήρθε η ώρα να ξαναμιλήσετε για ένα δυνατό live δίσκο. Ε, δε νομίζεις;

3 Likes

εγώ μίλησα πάντως :stuck_out_tongue:

1 Like

Παιδιά, έχω αναλάβει να γράψω για το άλμπουμ, έρχεται σύντομα.

Επειδή ήμουν τυχερός που την είδα live το 2019 μαζί με φίλτατο @Ktn στο Roadburn, το συγκεκριμένο είναι λες και βρίσκομαι ξανά στο 013 εκείνο το απόγευμα. Μαγική εμπειρία. Όχι τυχαία, σε εκείνη την ανταπόκριση, ειχαμε θεωρησει εκεινο το live το αποκορυφωμα του φεστιβάλ.

Κατα τ’ αλλα, ο φιλος μου ο @apostolisza8 θεωρεί ότι “ελα μωρε, ποιος ασχολείται με το live album της Anna”!

Ναι @ManosOrff, θα έπεφτες σε trance.

7 Likes

Πολύ καλά τα λέτε οι από πάνω για την Anna von Hausstwolff (οκ εκτός του Αποστόλη :stuck_out_tongue:)

Σε άλλα νέα, δεύτερο δείγμα από τους Cult Of Luna σε πιο ατμοσφαιρικά μονοπάτια και με καταπληκτικό φινάλε.

Και πρώτο δείγμα από Fall Of Rauros. Μου ακούγεται αρκετά διαφοροποιημένο και ενδιαφέρον ταυτόχρονα.

6 Likes

Λοιπόν, το ανέφερε κι ο @nikatapi. Το Cult Of Luna είναι τεράστια δισκάρα. Πολύ τεράστια.

ΥΓ: Πλάκα κανει ο Αποστολης για την Anna, απλώς με τρολλάρει που την λατρεύω.

3 Likes

Ούπς! τώρα είδα ότι το ανέβασε και o @eviL και τον σχολιασμό του @nikatapi

Σημασία έχει ότι πάμε για δισκάρα!

ΥΓ: To ξέρω ότι κάνει πλάκα, γιατί και σε εμένα το ίδιο κάνει :crazy_face:

3 Likes