Νέες Κυκλοφορίες 2022

Ισως πιο δισκάρα απο οτι περιμενεις…

3 Likes

Λατρεμενος ο Steve Vai ανεκαθεν, παρτε και βιντεακι με ελληνικα γραμματακια και αλλα τετοια γραφικα. Αν ειναι ενας κιθαριστας στον κοσμο που αποτελει εμφανη επιρροη του Petrucci οσον αφορα το σολαρισμα με την κιθαρα, ειναι σιγουρα ο Steve Vai. Βαζω και το Little Pretty που βγηκε πριν κανα διμηνο να τα εχουμε μαζι γιατι τα σπανε και τα δυο. Μπονους το πιο γαματο βιντεακι για ανακοινωση περιοδειας που εχω δει ποτε.

4 Likes

Παρακαλώ, να υπάρχει και μία τάξη από τους υπολοίπους σας μπροστά σε κάτι τέτοιους τεντιμποϊσμούς.

5 Likes

28 Γενάρη έρχεται.

  1. Nobody Loves You Like I Do
  2. Running From The Love Of Your Life
  3. Help Yourself To Me
  4. Stabat Mater
  5. Slowly Turns The Wheel
  6. Imagination
  7. Dreams At Midnight
  8. Call My Name
  9. Empire Blues
  10. You Promised To Wait For Me
  11. The World Cold Be Falling Down
  12. Ecstasy
3 Likes

Θα το ακούσουμε.

Κάκιστο εξώφυλλο

Οι Zeal & Ardor δημοσιοποίησαν 5 στα 14 τραγούδια πλέον. 11/2 τα υπόλοιπα

1 Like

Ας πάρουμε μία τζούρα από Cult of Luna

1 Like
3 Likes

Ανέβηκε και το animated short film 15 λεπτών για το ομότιτλο κομμάτι. Ευτυχώς γιατί οι μνήμες από την πρεμιέρα του Roadburn Redux είχαν αρχίσει να ξεθωριάζουν.

5 Likes

νέο άλμπουμ το Μάρτιο

(μεταξύ μας, λίγο μάπα το τραγούδι)

4 Likes

w

6 Likes
8 Likes

Γιες γουη ντου :stuck_out_tongue:

Από μένα είναι όχι

Αν και εγώ δεν ακούω ούτε τα “καλά” τους (θεωρώ όμως ότι κάποια είναι αξιόλογα) , δεν είμαι και κανένας αντικειμενικός

1 Like

Δεν υπάρχει κάτι που να έχουν βγάλει οι Ghost και να είναι μάπα, μόνο εξαιρετικά και πολύ καλά

2 Likes

Εμενα που δεν ειμαι ουτε αρνητης ghost αλλα ουτε και κανας μεγαλος φαν τους μου φανηκε συμπαθητικο αλλα λιγο τζενερικ. Εκει στο 2:25 αισθανθηκα πως κατι καλο παει να γινει, αλλα το μαζεψανε γρηγορα και ξαναβαλανε ρεφρεν

@The_Black_League :fire: :fire: :fire: το νέο Playgrounded

6 Likes
3 Likes

Ήταν το Bon Voyage ένα από τα ομορφότερα άλμπουμς του 2018; Ναι.
Θα είναι και το Emotional Eternal (βγαίνει 29 Απριλίου) άλλο ένα πανέμορφο άλμπουμ; Το μπασάκι στο νέο κομμάτι λέει κατηγορηματικά Ναι.

1 Like

Ωραίο τραγουδάκι, δυνατό μπασάκι, κακό βιντεάκι (μου βγάζει κάτι σε Μπάρμπι και Τζον Τζον).
Κι επίσης, για έναν περίεργο λόγο, το παραπάνω τραγουδάκι μου θύμισε τους Twin River.

1 Like

ομολουγουμένως κάκιστο βιντεάκι, αλλά αγαπάω Melody οπότε έκανα ότι δεν το είδα

1 Like