Οδηγος Επιβιωσης με τις γυναικες

Υπήρχε τέτοιο post; 8O
Που πάτε και τα βρίσκετε ρε; :smiley:

Έτσι έτσι…΄τα έχουμε όλα σε ένα πακέτο :wink:

ΛΟΟΟΛ. ωραίος moderator εισαι. :stuck_out_tongue:

Δημήτρη μου? :smiley: :oops:
έδω και καιρό θέλω να σου πώ οτι μοιάζεις με Σουηδό… :smiley: :oops: :oops: :oops: :wink: :wink:

Δημήτρη μου? :smiley: :oops:
έδω και καιρό θέλω να σου πώ οτι μοιάζεις με Σουηδό… :smiley: :oops: :oops: :oops: :wink: :wink:[/quote]

Μπας και έκανε λάθος ο πελαργός? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

(Κουφάλα Δημιουργέ! Πρέπει να είχα τρελό κονέ για να με φέρεις στην Ελλάδα!!!)

από όλο αυτό που είπα αυτό κατάλαβες?? :evil:

[quote=“witch”]

από όλο αυτό που είπα αυτό κατάλαβες?? :evil:[/quote]

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Βλακεία είπα πάλι ε? Και όχι τίποτα άλλο, αλλά στη λίστα έλεγε “να είναι έξυπνος”!!! Πάει, τώρα την πάτησα!!! :roll: :roll: :roll: :roll:

(Πάντως, κομπλιμέντο ήταν για τις Ελληνίδες :wink: Μη μου κρατάς κακία O:) O:) Εσύ προτιμάς εμάς τους Σουηδούς και εγώ εσάς τις Ελληνίδες! 8) 8) 8) Κάνω λάθος?)

ΥΓ: Ποιος ψήνεται να γράψει το αντίστοιχο για τα γούστα των ανδρών? (έτσι και αλλιώς για μας είναι λιγότερα πραγματάκια. Δε ζητάμε τον ουρανό με τα άστρα όπως οι γυναίκες!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )

+1

από όλο αυτό που είπα αυτό κατάλαβες?? :evil:[/quote]

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Βλακεία είπα πάλι ε? Και όχι τίποτα άλλο, αλλά στη λίστα έλεγε “να είναι έξυπνος”!!! Πάει, τώρα την πάτησα!!! :roll: :roll: :roll: :roll:

(Πάντως, κομπλιμέντο ήταν για τις Ελληνίδες :wink: Μη μου κρατάς κακία O:) O:) Εσύ προτιμάς εμάς τους Σουηδούς και εγώ εσάς τις Ελληνίδες! 8) 8) 8) Κάνω λάθος?)

ΥΓ: Ποιος ψήνεται να γράψει το αντίστοιχο για τα γούστα των ανδρών? (έτσι και αλλιώς για μας είναι λιγότερα πραγματάκια. Δε ζητάμε τον ουρανό με τα άστρα όπως οι γυναίκες!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )[/quote]

ααααχχχχχχχχχχχχχ!!! :roll:

Λοιπόν, αυτό το θέμα με είχε απασχολήσει και μενα: το γιατί δεν συννενοούνται οι αντρες με τις γυναίκες…
Και τελικά κατέληξα στο εξής συμπερασμα:

Ο τρόπος σκέψης των αντρών είναι πολύ ΑΠΛΟΣ.
ενώ
Ο τρόπος σκέψης των γυναικών είναι ΠΟΛΥΠΛΟΚΟΣ.

δηλαδή:
Όταν ένας άντρας λέει :" μη μου τα πρήζεις", εννοεί μη μου τα πρήζεις.
ενώ
Όταν μια γυναίκα λέει : “παράταμε”, εννοεί μεν την αφήσεις ήσυχη, αλλά θέλει και να την “ενοχλήσεις”… όπως και πολλά άλλα που διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα. (τα ποσοστά για το τι θέλει περισσοτερο απ’οσα ειπα διαφέρουν επίσης απο γυναικα σε γυναικα.)

ειστε παραξενα πλασματα, αλλα χρησιμα…:roll::lol:

+ν όπου ν=lim(εφχ),χ–>π/2:p

αυτο ακριβως… ρο χω καταλαβει τελευταια πολυ καλα… εμφανιζεται ενα χ θεμα στον οριζοντα, ο αντρας θα το δει χαλαρα και σχετικα απλα, η γυναικα θα βαλει 76256 παραγοντες που επηρεαζουν το θεμα αυτο…

εγω θα σου βαλω στο ενα θεμα 10 ερωτησεις, πολλες απο αυτες αρητες…