Ποιο είναι το αγαπημένο σας μουσικό τόπικ?

Ανοίγεις την κεντρική του φόρουμ. Τα πάντα είναι κόκκινα γιατί έχεις να μπεις μία μέρα. Ένα “ωχ” σου βγαίνει ασυναίσθητα (αν είσαι mod τότε ακούγεται περισσσότερο ως “Ωωωωωωωχ $Ε#$@#$@#$@#@$”). Κι όμως σπάει ο διάολος το ποδάρι του και από την κεντρική φαίνεται πως κάποιος πόσταρε πριν από λίγο στο αγαπημένο σου μουσικό τόπικ.

Το ποντίκι ασυναίσθητα το πηγαίνεις σε αυτό το συγκεκριμένο τόπικ κάνοντας κλικ και αφήνοντας αδιάβαστο όλο το υπόλοιπο φόρουμ. Δε σε νοιάζουν τα υπόλοιπα. Θες απλά να δεις τι έχει ποσταριστεί στο τόπικ αυτό.

Ποιο είναι για εσάς αυτό το τόπικ? (ακόμα και αν έχει ψοφήσει πλέον)

(αν απαντήσουν πολλοί θα μπορούμε να λέμε πως κάναμε και στατιστική μελέτη :p)

Εγώ ψηφίζω το τόπικ “Alternative κυκλοφορίες”. Ξεκίνησε δοκιμαστικά και εξελίχθηκε σε ένα από τα πιο δυνατά τόπικς. Καταπληκτικές προτάσεις άσημων συγκροτημάτων έχουν γίνει εκεί μέσα και πάμπολα νέα ακούσματα βγήκαν. Credits σε daz που το ξεκίνησε και το στήριξε…

Για πείτε εσείς τα δικά σας?

το χειρότερο μου μακράν είναι το “Τι ακούτε τώρα?”. Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί ποστάρετε με τόση μανία εκεί πέρα :stuck_out_tongue:

ΥΓ. Προβλέπω ο KIMI να ψηφίζει το “Chinese Democracy”!

Αυτά που έχω φτιάξει εγώ

Tων Disturbed φυσικά…

Tων Disturbed φυσικά…

Βαριεμαι.Πειτε οτι σας κατεβει

Κι αυτό μουσικό ειναι

όχι δεν είναι… Μιλάω για τις μουσικές κατηγορίες και μόνο. Αποκλείεται να μην έχετε ένα (ακόμα και αν πλέον έχει θαφτεί κάτω από άλλα τόπικς)

Λοιπόν alternative κυκλοφορίες είναι μακραν το πρώτο για μένα…:slight_smile:

Καλά. Τότε λέω το “ΤΡΥΠΕΣ”:smiley: =D>

οι άνθρωποι με γούστο φαίνονται!!! (πλάκα στην πλάκα, στο χώρο του σκληρού ροκ & μέταλ, θα μπορούσες να ήσουν το 2ο μου account :p)

black metal albums και death metal/hardcore κυκλοφορίες.

ελα και εσυ nova rock του χρόνου…:lol: :stuck_out_tongue:

Το Evanescence.

Εχμ είναι πολλά αλλά περισσότερο παρακολουθώ τις συναυλίες που θα πάω.
Iron Maiden , Rock 'Em All , Rockwave - 2nd Day.

Αν και θα πάω Maiden το τόπικ είναι απίστευτα βαρετό.

Όχι ρε πέφτει πολλή γκρίνια , πλάκα έχει!
:razz:

Ο,τι εχει σχέση με METALLICA:metal: :respect:
Οπου αναφέρονται οι αρχοντες εκει είναι τα αγαπημένα μου θρεντ:D :stuck_out_tongue:

Jaymz θεέ πάρε τη ΠΑΕ!!

μαντεψτε!

Η ίδια και η ίδια βαρετή γκρίνια πέφτει. Μπες σε κανα Linkin Park να νιώσεις :stuck_out_tongue:

:thumbup:

  • Τhrash κυκλοφοριες
  • Post Rock κυκλοφοριες

Σχετικα με τις συναυλιες που προκειται να παω και stoner rock κυκλοφοριες - προτασεις.