Εσύ τι μουσικό όργανο παίζεις;

to oti kakopoiw thn kithara metraei? :?

Το έχουμε πει πολλές φορές και δε νομίζω να είναι τόσο δύσκολο στην εμπέδοση. Δε χρειάζεται να γίνονται 2 και 3 posts συνεχόμενα τη στιγμή που μπορείτε να τα γράψετε όλα σε ένα (και να κάνετε edit τα μηνύματα).

koitakse an tin viazes isws…alla gia kakopoihsh den kserw…tha syskeytoume me tin azza kai tha apofasisoume…ok?

Δεν βιάζουμε και δεν κακοποιούμε πότε τα όργανα!!
Απλά τους κάνουμε έρωτα!!
(δεν πιστεύω να έλιωσε κανείς); :wink:

Και πραγματικά ο τρίτος drummer ποιος είναι;

Θέλω τα σχόλιά σας για το δημοψήφισμα μέχρι στιγμής

Εγώ κάνω έρωτα με την τοστιέρα μου.

Καθημερινά.

Σωστοστ!!!
Ελπιζω να την βαζεις και στη πριζα (την τοστιερα) για να ειναι πιο…HOT!!! :wink:

sorry kourou to kserw to provlima me ta dipla posts.Apla skeftika to deytetro post argotera kai dne mou ekopse na kanw edit…

Another meaningless post! Yeah, I play the guitar!

giati re trelo agori meaningless?
mas voithaei na gnwrisotume kalitera?
re paidia poios einia o tritos drummer?!?!?!?!?!?!?!?!?!

pantws azza edw telika ama petakseis petra kitharista tha xtipiseis…ektos kai an eisai tyxeri kai vreis ton unholy sto kefali…!!!

xexexexe

Εδώ μπαίνω κι εγώ… Παίζω κιθάρα. Μαλλον βέβαια η λέξη παίζω αδικεί την κιθάρα, θα έλεγα καλύτερα πως τη γρατζουνάω λίγο (την κιθάρα μην παρεξηγηθώ).
Πράγματι, υπάρχουν πολλοί κιθαρίστες εκεί έξω, αλλά δυστυχώς το 90% (και λίγο λέω…) το μόνο που ξέρει είναι να ξύνει κανένα ακόρντο και να αντιγράφει τα πολυσύνθετα και τεχνικά riffάκια των Placebo…
Πάλι γίνομαι ειρωνικός. Άστο καλύτερα.

Γιααα να φέρουμε λίγο το θέμα στην επιφάνεια τώρα που υπάρχουν και νεότερα μέλη!
Γιααα πέτε και ψηφίστε λοιπόν!

loipon , egw paizw kiriws pliktra , alla exw arxisei kai kithara twra :smiley: wstoso psifizw pliktra pou einai to kirio kai agapimeno mou :smiley: :wink:

Όμορφα!
Πόσο καιρό παίζεις δεν μας είπες?

Ωστόσο, ο 3ος drummer ακόμα να φανεί philiptheg

pragmati , paraleipsi mou ;p . pliktra paizw 7 xronia kai kithara miso xrono ;p
:wink: :smiley:

Εγω παιζω κιθαρα 1,5 χρονο τωρα και εχω ακομα δρομο…Τωρα το καλοκαιρι θα αρχισω μαλλον και ηλεκτρικη…Απ’οτι φαινεται κιθαριστας θα τη φαει την πετρα…! :wink:

egw me ilektriki arxisa kateythian ;p

Και εγω με ηλεκρικο μπασο αρχησα αλλα απο το 98 το εχω ριξει στο κοντραμπασο.
Το ηλεκτρικο εχω να το πιασω κανα χρονο.Αντιθετα δλδ.

Έτσι φίλος,και εγώ έχω 6 μήνες κιθάρα

ego pros to paron mono to prosopiko mu paizo (an einai i psoli mu afto) alla thelo n’arxiso na paizo baso i kithara

Εγω λεω να συνεχισεις γιατι για πολυ γροθος μου φαινεσαι .