Με κάνετε να βγάζω σοβαροφάνεια και δε θέλω

Να σας πω ρε, γιατί κάθεστε και σκάτε γαμώ το σπίτι σας για οτιδήποτε λέγεται εδώ μέσα;
Γιατί δε μπορείτε να πάρετε κάτι που λέει ο άλλος ως αστείο (τις περισσότερες φορές), ή ως μια ακόμα άποψη μέσα στις πολλές;

Τόσο πολύ έχετε μεγαλώσει πια; Έχω φτάσει σε σημείο να προσπαθώ να κάνω χιούμορ (έστω με τον τρόπο μου - τον “και καλά καυστικό” όπως έχω ακούσει) και να αρχίζουν τα καντήλια. Και μετά φεύγετε από μένα και πάτε και χώνεστε στον άλλο που είπε ότι οι Νιρβάνα είναι οκ :stuck_out_tongue:

Ειδικά οι νέοι γιούζερς. Σταματήστε να είστε ζώα.
Σας αγαπώ. Ο ανχολάκος της γειτονιάς σας.

Ps. Πόσο γκέι μπορώ να γίνω ακόμα;
Ps2. Μ αρέσει να σας βάζω/βλέπω να τσακώνεστε ε. Απλά είστε ικανοί να με δείτε -ή όποιον άλλο στο δρόμο- και να αρχίσετε να με σπρώχνετε στο δρόμο προς τροφή επερχόμενων νταλικιέρηδων.
Ps3. Α, ξέρετε ποιοι είστε αυτοί που τα παίρνετε όλα τις μετρητοίς, και ξέρετε ποιοι είστε και εσείς που είστε ΟΚ.

και γω σε αγαπαω βρε χαζο :smiley:

eyxaristw!tha akolouthisw to sofo paradeigma sas mhpws kai sas ftasw kapote

και γω σε αγαπαω βρε χαζο :D[/quote]

Εγώ παραείμαι νέα για να πω ότι σας αγαπώ! :oops:
(και χωρίς να συμπεριλαμβάνω τον ευατό μου στα ζώα)
Όσο “παρακολούθησα” είμαι με UnHoLyMaRtYr

Eτσι κανει παντα … μην τον παιρνεις στα σοβαρα … :wink:

Eτσι κανει παντα … μην τον παιρνεις στα σοβαρα … :wink:[/quote]

Θα το έχω υπ’ όψιν μου… :wink:

ok…ola auta ta logia pou vghkan apo to mualoudaki sou se tetoia morfh einai toso frikiastiko oso kai to neo sou avatar
XAXA i’m baaaaaaaaaaaaaack :wink:

Τι εννοείς; Και τι έχει το άβατάρ;

kai ta 2 tromaktika

1 είναι.

:roll:

1o tromaktiko oti auta pou eipes vghkane apo to mualo sou se tetoia morfh dld ousiastika hremh

2o tromaktiko to avatar sou
ma kala 3an8os eisai kai de to pianeis tosh wra? :stuck_out_tongue:

πως και δεν σβηστηκε τετοιο ποστ???

Για να ρωτάς εσύ.

Πως και ο τυπολατρης user thats why αφησε τα πετσακια και τα χυμενα Μαξιμ και αρχισε τα ξεθαβει τοπικς;

Αισχρέ [-X

:lol2: :lol2: ποστ κόλαφος ε. Συμπυκνώνει παράλληλα όλη τη συγγραφική δουλειά του δατς γουάι και μας θυμίζει μέρες δόξας.

countdown…

Οχι ρε ΜΟΝΤΕ δε λεει να εξαφανιστει το τοπικ αυτο. [-X

Σοβαρό ποστ: επιχειρηματολόγησε σε 100-200 λέξεις για να με πείσεις κ το αφήνω…

Οκ μη σοβαρο ποστ τοτε. Αυτο το τοπικ δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο για να κλειδωθει. Δηλαδη αν μεινει ακλειδωτο τι χανουμε;

Σπαμάρουμε κ λέμε βλακείες σε άλλο ένα τόπικ.