Αλμπουμ αγαπημενης μπαντας σας που δεν μπορειτε να ακουσετε

και το ντρακουλα και το γουλφ και το νταμιεν ειναι καλα.Τους ειχα δει στο σπορτινκ τοτε.Πανικος με το ντρακουλα λεμε.8)

Το Dracula αδικείται που βρίσκεται στο Horror Show… Από τις καλύτερες συνθέσεις της παγωμένης γης.

γτ ρε παιδια, δεν ειναι τοσο ασχημο το horror show,δεν λεω πως ειναι δισκαρα, μαλλον μετριο αλλα οχι κακο

αλλο ενα αλμπουμ που δεν μπορω να ακουσω ειναι το the spagetti incident απο guns and roses.με εξαιρεση μερικα κομματια.

200 ποστς!!!

εγω abigail 2 ειναι αθλιο

το All That You Can’t Leave Behind των U2… επιεικως μετριο

οτι κανανε οι sepultura χωρις το max.ενταξει live που τους ειχα δει 2 φορες κατι κανουν, ο derrick προσπαθει αλλα ρε γαμωτο δε με παει ν’ακουσω δισκο τους.ποσο μαλλον τωρα που εφυγε και ο igor.

Αν μετραει Smashing Pumpkins - Machina II. Πολύ μέτριο γι’ αυτούς αν και πάλι κακό δεν το λες …

ω ναι συμφωνώ. Βασικά ούτε το roots με είχε καλύψει ποτέ.

Rush-Vapor trails.

Φυσικά και χάρηκα που επανήλθαν στην ενεργό δράση, ειδικά για τον Peart μετά από όσα τον βρήκαν, αλλά το άλμπουμ δεν μπορώ να το ακούσω χωρίς να πιέσω τον εαυτό μου.

black rain—ozzy

νταξει το roots τουλαχιστον εχει δημιουργησει σχολη για πολλες μπαντες του nu metal.τα επομενα απλα δεν εχουν λογω υπαρξης.οπως και οι sepultura χωρις τους cavalera bros.

ναι εείναι όντως μεγάλη σχολή ο δίσκος και respected. αλλά με τπτ λέμε δεν μπορώ να τον ακούσω.

Γιατι καλε; :-s

ιετς ενταξ’

Helloween-Chameleon

Shenanigans - Green Day

αν και για τους περισσοτερους εδω μεσα κανενα album δεν ακουγεται :stuck_out_tongue:

Sepultura - Dante
Metallica - Load & Reload
Nevermore - Godless endeavor

Κουλό μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο.
Κάνει μπαμ ο ενθουσιασμός που έχουν.
Δεν είναι άσχημο, αλλά θα προτιμήσω 100000000000000 φορές το αριστουργηματικό Morningrise…

:(:(:(:(:(:(:(8O

Μη μου αδικείτε τη δισκάρα ρε :frowning:
Μόνο σε μένα αρέσει αυτό? Όλοι το θάβουν

Paradise Lost-Host…(ποιοτικό μεν,αλλα εχω συνδέσει τους Lost αλλιώς…)