Νέες κυκλοφορίες 2023

Έχουν πιάσει αισθητικά και θεματικά το νόημα και το ξεζουμίζουν, αν ξαναβγάλουν τραγουδάρες όπως στα δύο EP (που΄σαι @power_fades ) ΤΑ 'ΠΑΜΕ (και τους χαιρετάμε και Ολλανδία :upside_down_face: )

2 Likes

Θα το γράψω και ας φανεί περίεργο και “ανώμαλο”. Κάθε φορά που μπαίνει το ρεφρέν, έχω την αίσθηση ότι η Χριστίνα πατάει πάνω στο ρεφρέν του “Μια φορά” του Κοργιαλά.

christianna θαρρώ.

Όσο new model army πάει ε? και γαμώ

2 Likes

Με πρόλαβες, τώρα το μυρίστηκα εγώ. Αρρωσταίνω με PR, μακάρι να μην απογοητεύσουν. Και όντως, αρκετά New Model Army vibes στο νέο, συμφωνώ με @Primordial_hordes. Άντε ρε μπαντάρα!

1 Like

:sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :black_heart: :black_heart: :black_heart:

1 Like

Η παραγωγή έτσι κι έτσι, το τραγούδι δε θα το θυμάμαι σε σχέση με παλιά τους. Και φτάνει το βίντεο στο σημείο με τα ιδρωμένα κορμιά και τα πέτσινα… γιατί ρε παιδιά; Επειδή μπορείτε, οκ. Sweden leatherboys. Πέρασε και δεν άγγιξε.

3 Likes

No Tobias, no Joseph no party

1 Like
2 Likes

Νεο Τσερτσιζ μεσα στο 2023.

3 Likes

Α ρε αλήτη… μ’ έψησες και ήμουν έτοιμος να μπω στον παλμό.

1 Like
7 Likes

Προφανώς κ δεν είναι νεα κυκλοφορία με την έννοια του full length ή εστω EP κλπ, αλλά αυτη η φαση που γίνεται όλο κ συχνότερα τώρα τελευταία, με collaborations συγκροτημάτων, που περιοδευουν μαζι, ενίοτε παραγει ενδιαφέροντα πραγματα, οπως το παρακατω ολόφρεσκο, οριακά συγκινητικό διαμαντάκι:

4 Likes

1 Like

Καλησπέρα.

5 Likes

Τι υπερτραγουδαρα εβγαλε η Λαναρα της καρδιας μας?
Πραγματικη καλλιτεχνης απο παρα πολλες αποψεις.

Παμε και για λιγο background γυρω απο το νεο της αλμπουμ. Η υπερθεα το ανακοινωσε 7 Δεκεμβριου, δηλαδη ανημερα των γενεθλιων του πρωην της, και το προμοταρε με μολις ενα (1) billboard σε ολοκληρη την Αμερικη, το οποιο φυσικα βρισκεται στην πολη καταγωγης του influencer κωλομπατσου πρωην της. Θα ελεγε κανεις φυσικα καλα να παθει αφου ειχε γκομενο μπατσο, αλλα εγω απλα θα πω οτι παλι καλα που χωρισε γιατι Α) δεν τα εχει με μπατσο πλεον και Β) θα παρουμε συναισθηματικη και οργισμενη μουσικη απο την Λαναρα.

24 Μαρτιου λοιπον. Το Blue Banisters (εγω το λεω μπλε μπανιστηρια, σορρυ νοτ σορρυ) παντως ηταν πολυ καλο, κι ας μην εφτανε τις πρωτες της 3 δισκαρες ή το Norman Fucking Rockwell, το οποιο το λατρευω.

2 Likes

Θα ξεπεράσει, δηλαδή, το ένα και μοναδικό “Ultraviolence” (ακόμα και στον τίτλο);

1 Like

Όλοι οι μόρτηδες τουμπεκί; Κανένας σας; Χρήστο ρίχ’ το!

7 Likes

Μας πρόλαβες μόρτη :wink:

1 Like