Θαψιμο!

σε αυτο το topic θα ''θαβουμε ο ενας τον αλλο λεγοντας τα ελλατωματα μας με σκοπο να γινουμε καλυτεροι forumητες.βγαλτε τα φτυαρια απο την αποθηκη και αρχιστε!

αρχιστε απο μενα

ελπιζω αυτο το τοπικ να μην υπαρχει ηδη

Γράφεις συνέχεια λακαμίες.

εχεις λιγο δικο σαυτο…

προλαβαααααααααααααααα επιτελους προλαβα και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

δεν γινεται να λειτουργησει ενα τετοιο τοπικ γιατι μπορει να δημιουργησει κοντρες

με την δυναμη του μοντ το κλειδωνω

:lol: :lol:
φαση εχει αυτο…θαψτε και μενα σας παρακαλω…:smiley: :smiley: :smiley: (εχει να πεσει πολυυυυυυυυυυυυ χωμα :lol: )

ειμαι νεος στο φορουμ και ετσι δεν σε ξερω καλα, αρα δεν μπορω να σε θαψω.ας βγαλουν οι αλλοι τα φτυαρια τους!

Γεια σας με λένε Darthvader και είμαι λακαμάς. Κάτι λέει κάποιος και εγώ σκαλώνω λόγο της μισαλοδοξίας μου. Αρχίζω και από τη μια λακαμία εγώ λεω μια άλλη και στη συνέχεια οδηγώ όλο το Thread σε off topic συζήτηση αλλά επειδή τη γουστάρω αυτή την off topic συζήτηση κάνω την πάπια και το μπαίνω ξανά σε on topic αφού το Thread έχει μεγαλώσει καμια δεκαριά σελίδες.

Δεν πειράζει που έθαψα τον εαυτό μου εεε? Ούτως ή άλλως αυτόν ξέρω καλύτερα. Εντάξει το έκανα λίγο ανώνυμοι αλκοολικοί αλλά ελπίζω να μην πειράζει(τώρα εδώ είναι που εσείς μου τη λέτε και βγάζω το Thread Off Topic για καμιά δεκαριά σελίδες).

Είναι μεγας αρχιφλώρος, κάνει πως ακούει μεταλ αλλά κατα βάθος ακούει τρεντιές… Γυρνάει απο κλαμπ σε μπουζούκια και το ανάποδο, και παριστάνει τον επιστήμονα στο ΕΜΠ.

Δε λέω ποιος είναι, μπορεί να γινει παρεξηγηση…

κριση αυτογνωσιας.εχει και πανσεληνο αυριο.εγω θελω να ριξω μια με το φτυαρι σε οσους λερωνουν την φαση του χεβι μεταλ και ειναι οι ψευτο-φιλελευθεροι που τα βαζουν ολα σε ενα τσουβαλι και γκρινιαζουν μετα συνεχως για τα παντα.μιζεροι δηλαδη που βρεθηκανε τυχαια στην φαση μας και ουσιαστικα δεν το νειωθουν.αντε ας τους πουμε και ποζερια.

Ι love you

πφ!γιατί δεν ξεκλειδώνουμε απλα τα τοπικ του χρήτη…?

Ω ναι!

Να θαβετε επωνύμως…:!:

Be careful what you ask for…:stuck_out_tongue:

Άντε. Κλειδώστε το ή ανοίξτε το τόπικ σου φίλε χρήστη λοιπόν (για το οποίο έχω πει τη γνώμη μου)

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

μπααααααααααααα εγω θα φαω περισσοτερο.γιατι γουσταρω emo μπαντες(lost prophets,all american rejects κλπ)θαβω megadeth,maiden,manowar αβερτα.κοινως ΕΙΜΑΙ ΦΛΩΡΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

Υ.Γ.ημουν και στο live της avril lavigne περσι,και τι εγινε?

asyftaos sorry αλλά υπήρχε ήδη παρόμοιο thread και τα πράγματα δε πήγαν καλά. Κάποια στιγμή ίσως ανοίξει πάλι το τόπικ του φίλου χρήστη.