Ντρέπομαι να πάρω αυτά τα πατατάκια!

Εννοεί με γεύση γυναικείων γεννητικών οργάνων

Μπορείς να πάρεις δύο και δύο και να πεις στην περιπτερου “είμαστε μεγάλη παρέα”, σηκώνοντας απαραίτητα το φρύδι

3 Likes

Σαφώς και όχι αγαπητέ! Ποτε δεν θα πρότεινα κάτι τέτοιο στον anisixo2!

Η γεύση έδρας είναι ακριβώς ίδια με τη γεύση γκροβερ

5 Likes

Αμ δεν εννοει αυτο :joy:

2 Likes

τι είναι το γκροβερ;;;

Έλα κούρασες! Γεύση κώλου εννοεί

1 Like

Ούτε και εγώ το ήξερα, αλλά το σλανγκ να είναι καλά

https://www.slang.gr/lemma/1733-gkrober

Anisixe2 βάλε #SpitiMeToMega να βουρκώσεις

Εδώ γράφονται οι ατάκες του αιώνα και δεν έχουν μαζέψει μισό λαικ, ενώ θα έπρεπε να έχουν φτάσει το συμπεθεριον :cry:

Εγώ έχω άλλη απορία ρε παιδιά. Εφόσον δεν είναι όλα τα @@ ίδια και ούτε όλα τα αιδοία , βάσει ποι@ έβαλαν την γεύση;;

Είχαν όλοι οι ερωτικοί παρτενέρ σας την ίδια γεύση;;; Εμένα όχι :stuck_out_tongue:

4 Likes

Λογικα αποφασισε ο master distiller

Οντως ισχυει

3 Likes

Επειδή το σύνολο των πρώην ηταν προ-κοβιντ, φαντάζομαι όχι

2 Likes

image

olympiakos-mpezos

2 Likes

Θελω ενα drum λευκο, χαρτακια , φιλτρακια και τσιπς αρχιδια.
Τι χρωσταω;

Νομιζω οτι ακουγεται φυσιολογικο; Δεν θα εχεις προβλημα με τον περιπτερα.

3 Likes

βσκ τρίψε τπτ γαριδάρες στο στέρνο και βάλε το/τα παρτενερ να γλείφουν. ζητα δε να κάνουν και σως και να ντιπάρουν τα πατατάκια αυτά, που βάλε κανενα γνωστό να τα πάρει, πριν σε ταίσουν, κρατώντας τα με τα δόντια… για πιο κινκι καταστάσεις, βρες και τπτ δαχτυλίδια καλαμποκιού, στήσε την κορίνα και παίχτε κάτι σαν ξε-πετάνκ.

1 Like

Σε χάνω . Τι πάει να πει φαντάζομαι; :stuck_out_tongue:

Γεύση έχανες με τον κοβιντ όχι μνήμη :stuck_out_tongue:

1 Like

Έφτασε!

232288960_844826466144357_895756037725405322_n

4 Likes

Δικιά τους ήταν η γεύση, δεν μπορώ να είμαι σίγουρος αλλά υποθέτω ότι ήταν διαφορετική επειδή ηταν προ -κοβιντ :stuck_out_tongue:

Ο Καραμπελας και η Χάιδω, που έλεγαν και στο χωριό μου.

1 Like

Παρε κι εκεινα τα κερια που υποτίθεται μυριζουν μουνι της Παλτροου για να δεσει το γλυκό!

5 Likes

Γελασα δυνατα, οπως καθε φορα που διαβαζω κατι για την υπερψεκασμενη Γκουηνεθ.

Η οποια ηταν σε δικη γιατι ενας τυπος την κατηγορουσε οτι μετα απο ατυχημα κατα τη διαρκεια σκι (!) τον αφησε με μονιμο τραυμα στον εγκεφαλο. Τελικα ομως αθωωθηκε γιατι μαλλον αυτος ο τυπος ηταν υπευθυνος για το ατυχημα, και οχι η Γκουηνεθ. Η αχρηστη πληροφορια της ημερας.