Ντρέπομαι να πάρω αυτά τα πατατάκια!

Γεια σας αντιπρόσωποι
είμαι ξανά εδώ μαζί σας.

Δεν ξέρω αν έχετε ακούσει για κάποια τσιπς που έχουν γεύση…γεννητικών οργάνων…
Προχθές πήγα στο μινι μάρκετ της γειτονιάς μου και τα είδα!
Μάλιστα είχε γεννητικά όργανα και των δυο φύλων ενώ εγώ ήξερα μόνο για γυναικεία γεννητικά όργανα…

Για να μην τα πολυλογώ, έχω περιέργεια μεγάλη να δοκιμάσω τα τσιπς με γεύση αντρικών γεννητικών οργάνων! Το θέλω πολύ!

Το θέμα είναι ότι ντρέπομαι την πωλήτρια. Και για το ότι έχουν γεύση γεννητικών οργάνων αλλά και επειδή επιλέγω τα αντρικά αντί τα γυναικεία…

Το θέλω όμως πολύ να το δοκιμάσω…Μου αρέσει πολύ αυτή η γεύση και θέλω να τη γεύομαι όσο πιο συχνά γίνεται και ας είναι και πατατάκια…

Τι να κάνω;

5 Likes

Εγω ειμαι ανθρωπος που εχω φιλους που τους αρεσουν διάφορες γευσεις τσιπς . Ειμαι απο αυτους που πιστευουν οτι ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει με τα τσιπς του αρκει να μην ακουμπανε τα τσιπς του αλλου. Οποτε μη σε νοιαζει η πωλήτρια.

3 Likes

Δοκιμασε αντρικά γεννητικά οργανα με γευση τσιπς, τα πατατακια ειναι για αυγολεμονους

13 Likes

Καλό είναι σ’ αυτή τη ζωή να δοκιμάζουμε τα πάντα. Η ζωή είναι πολύ μικρή για να έχουμε αναστολές, γι’ αυτό, θα σε συμβούλευα, να την γράψεις ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ, καμία ενοχή για τα τσιπς σου.

11 Likes

Η ζωή θέλει θαρρος, εγώ προτείνω να τα πάρεις

3 Likes

Δεν υπάρχει λόγος να ζορίζεις τον εαυτό σου αν δεν νιώθεις έτοιμος ρε συ… Πάρε προς το παρον αυτά με γεύση έδρας, που είναι και γιουνισεξ και δεν καρφώνεσαι, κόβεις αντιδράσεις και αναλόγως προχωράς

2 Likes

Ναι, αλλα οπως καταλαβα το προβλημα του δεν ειναι οτι θελει να γραψει πανω στα δικα του, αλλα οτι θελει να δοκιμασει τη γευση αλλων @@. Ειναι λιγο μπερδεμα ολο αυτο, πρεπει να το ζυγισει καλα πριν αποφασισει και καλο ειναι να μην δινουμε οτιναναισυμβουλες γιατι μπορει να προκαλεσει μεγαλυτερα προβληματα.

5 Likes

Τα δοκίμασα τις προάλλες και μου βγάλανε στη γεύση λίγο σκουλαμέντρα. Σήμερα θα τα φάω φορώντας προφυλακτικό. Ελπίζω να αλλάξει η γεύση:

patatakia-me-gefsi-peos-kentriki_C.2e16d0ba.fill-600x450

6 Likes

προτείνω ταυτόχρονη δοκιμή και των δυο πατατακίων και από τα δύο γεννητικά όργανα για οργασμό γεύσης

8 Likes

Ανήσυχε Β’ εξήγησέ της ότι είσαι chip-curious

4 Likes

εχω να ακουσω αυτην την λεξη απο την γνωστη κασετα με την “κυρα-Ολγα”

5 Likes

Στείλτε με courier και σε εμένα, δεν τα έχουμε στην Ιρλανδία και πρέπει να δοκιμάσω κι εγώ.

3 Likes

@anisixos2 έλειψες

5 Likes

Εμένα μου δημιουργήθηκε άλλη απορία: Υπάρχουν άραγε πατατάκια με γεύση κώλο;

Και σλόγκαν “these chips are The Shit”;

5 Likes

και εδώ προκύπτει ένα βαθιά διαλεκτικό-υλιστικό ερώτημα
is anal ‘scent’ unisex?
ή μπορούμε να διακρίνουμε αντρικό vs γυνακείο κώλο?

για να μην μιλήσω για non-binary anal ?!

5 Likes

Βεβαίως

4 Likes

Καλή ερώτηση, σύντροφε. Όποιος έχει γευτεί κι απ’ τα δύο (ή κι απ’ τα τρία, αν συμπεριλάβουμε και τα νονμπάιναρι πώς τα λένε) ας μας πει.

Εγώ πάντως δεν έχω φάει either :slightly_smiling_face: :upside_down_face:.

Απ’ ό,τι φαίνεται πάντως στο ιστορικό προτσές υπερίσχυσε η αναγκαιότητα για διαχωρισμό γεύσης ψωλής / μουνιού. Ο πρωκτός περιορίστηκε σε ρόλο πλευράς του εποικοδομήματος. Ίσως έτσι εξηγείται γιατί τη σήμερον ημέρα τα περισσότερα πατατάκια είναι σνακς του κώλου.

4 Likes

ΩΠ νάτος ο μερακλής

4 Likes

τι ειναι η γεύση έδρας;

Θα με κάνετε να μην ξαναφάω πατατάκια ρε!

θα περιοριστώ στα δρακουλίνια/φουντούνια

ΥΓ λονγκ τάιμ νο σι Γράκχε! Χαίρομαι που επανήλθες…

2 Likes