Ρεσεψιον διλημμα

γεια σας αντιπροσωποι!

αυτη τη φορά θα σας μιλήσω για τις επαγγελματικές μου ανησυχιες.

ψαχνω δουλεια αυτη την περιοδο και αποφασισα να γινω για πρωτη φορα ρεσεψιονιστ σε ξενοδοχειο αφου ο τουρισμος ειναι η βαρια βιομηχανια της χωρας αυτης.

εστειλα πολλες αιτησεις σε ξενοδοχεια εντος και εκτος πολεως.

μου απαντησαν δυο και πηγα για συνεντευξη και με παιρνουν αμφοτεροι!

αλλα εχω διλημμα αντιπροσωποι.

ακουστε. το ενα ξενοδοχειο ειναι εκτος πολεως και επειδη ειναι αρκετα μακρια και δε θελω να πηγαινοερχομαι αν παω εκει θα μενω εκει. θα εχω δωρεαν διαμονη, δωρεαν πρωινο και βραδυνο και θα ειμαι νυχτερινη βαρδια κατι που δεν εχω ξανακανει ΠΟΤΕ.

επισης ενα αλλο καλο ειναι οτι εκει περα μενει ενας φακ μπαντι μου που εχουμε παρα πολυ καιρο να βρεθουμε. αρα αν παω εκει θα συναντιομαστε συχνα. μου αρεσει πολυ αυτος.

το αλλο χοτελ ειναι πιο κοντα στην πολη και αν παω θα πηγαινω με λεωφορειο που σημαινει οτι σχεδον καθε μερα θα ειμαι στο λεωφορειο. εχει μονο 4 ρεπο το μηνα ενω το αλλο εχει 6. τα λεφτα ειναι σχεδον το ιδιο.

λοιπον ειμαι σε διλημμα.

απο την αλλη σκεφτομαι μηπως απορριψω και τα δυο και βρω μια πιο ευκολη δουλεια εντος πολης.

τι λετε και εσεις λοιπον;;

Ασκ σαμ"φακ"μπάντι, χου γκιβς ε φάκ.
τρολλάρεις και διπλοτρολλάρεις προσπαθώντας να τριγκαρείς κόσμο, με μια ατζέντα σεξουαλικού απο-προσανατολισμού.
Το μόνο που χρειάζεται να μας ενδιαφέρει είναι ο προσανατολισμός του παρτενέρ μας να είναι α) συμβατός και β) να γίνεται ότι γίνεται με συναίνεση.
αλλά για να παίξω το παιχνίδι. γιατί δεν δοκιμάζεις μια Μύκονο ? Γαλατόσπιτο πλευρά ?

2 Likes

Εγώ λέω να συνεχίσεις το τουρ στα 1.345.765 φορα που είσαι εγγεγραμμένος και να μας ξανάρθεις οταν ανεβάσεις τουλάχιστον ένα εμπνευσμένο ποστ σε κάθε ένα από αυτά

1 Like

Εισαι πολυ ανησυχος. Ρε κατς καλααα (μη ρωτησεις ‘σε ποιον’).