Μπιρες και ξυδια

Λοιπον λοιπον λοιπον! Πριν πω οτιδηποτε για το θεμα του θρεντ,θα ηθελα να με καλως ορισω γιατι αυτο ειναι το πρωτο μου τοστ! επισης ο λογος που γραφτικα ειναι για να μην ειμαι παλι ο μονος εξωφορουμικος της παρεας την επομενη φορα.(αν υπαρξει) θα ειναι καταστροφικη παντως.τεσπα καποιος απο’δω μεσα μου προτεινε να μπω με νικ που να εχει μια πατω καβλα ενδιαμεσα,κατι που δεν καταφερα να κανω για τεχνικους λογους.Στο θεμα μας ομως,η ατακα αυτη οφειλεται στο αλκοολ,αλκοολιστηκα με μια παρεα λοιπον που δεν ηξερα (αν κανουμε κανα-δυο εξαιρεσεις) κ ουτε καν συστηθηκα αν θυμαμαι καλα.Αν συστηθηκαμε σορρυ ρε μαγκες δεν σας θυμαμαι.Σ’αυτο το θρεντ λοιπον θα πουμε για παρομοιες φασεις,με παρεες που εχουμε γινει ντιρλα ολοι μαζι ενω ειναι η πρωτη φορα που τους βλεπεις (τους περισσοτερους εστω).Δεν θα κατσω να ψαξω αν υπαρχει παρομοιο θρεντ.Αν υπαρχει σβηστε το.οχι το δικο μου.εκεινο.Ελπιζω να μην διαγραψετε το μηνυμα μου επειδη δεν ειμαι νηφαλιος γιατι ξερω οτι υπαρχει μεγαλη λογοκρισια στο φορουμ.Κ αυτο ειναι ενα θρεντ βουτηγμενο στο αλκοολ =). νομιζω πως καπου εδω θα κλεισω δεν θα πω περισσοτερα για εκεινη την νυχτα σ’αυτο το ποστ (ναι για να κανω κ αλλα ποστ’ς το κανω).κανληνχτιτα σας.καχνηντιλτα σας.καντηλυχτασας.
καντασκφκλρςμφψηγργηρτ! γειαα!:drunk:

Γεια σου. Εσύ είσαι που μου έλεγες για το φαινόμενο του θερμοκηπίου. Είσαι ξάδερφος του ανχολάκου αρά σ’ αγαπάμε. Καλώς ήρθες.
:!:

θα υπάρχει και θα κλειδώσουν το δικό σου,χοχοχοχο,και καλά θα κάνουν ρε ανύπαρκτε.:slight_smile:

γεια σου δικε μου, αυτος ειμαι,επεσες μεσα!εσυ εισαι το παιδι με την μοικανα,κ εγω σ’αγαπαω λοιπον!

οσο για εσενα κοινε θνητε δεν ξερω ποιος εισαι,αλλα υποψιαζομε οτι εισαι το παιδι που μου ειπε οτι εχω 0 ποστ’ς. αυτο δεν ισχυει ομως μουχαχαχα! μπορει να ισχυσει ομως με την βοηθεια των moderators οποτε σκαω :slight_smile:

τουμπεκί.:slight_smile:

αλλο ενα θρεντ της ντροπης.εχω πολλα να γραψω εδω.:lol:

κουλουρακια με λικερ:!:

Αδερφέ μου , η φάση έγινε νόημα ουδέν κι έτσι παίρνουν μηδέν
και μου δίνουν ευκαιρία να μπω σ’αυτό το ρεφρέν.

Γουελκαμ!
Και περισσότερες από μία έπρεπε κανονικα ε. Δικαιολογίες.
Είμαι οφ τοπικ, εχμ δεν πίνω…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3505&highlight=�������

:lock: :lock: :bye: :bye:

Α, τι όμορφα! Δύο τόπικ για να γράφουμε τις εμπειρίες μας!

δεν με νοιαζει, ειναι πρωι κ ακουω καλεξικο!

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3505