Ηλικίες

Mytilhnh na les kalytera psychobitch :smiley: … plaka kanw, den yparxei logos… :wink:

14,5 Ηράκλειο

Mutlhnh einai h polh - prwteuousa kai egw eimai apo xwrio tou nhsiou. Gi’ afto lew Lesvos, para tous suneirmous pou ginontai. :wink:

Καλά κάνεις και το λες, εφόσον είσαι περήφανη για την καταγωγή σου. :wink: Άσε να λένε.

San kainourgios sto forum as pw kai ta dika mou…
Eimai 22.5, spoudazw italia kai menw athina…

24 Athina

:twisted: Εγώ είμαι 16,5 δηλαδή τον Ιούλιο θα μαι official 17!!!Και σε 1 χρόνο ακόμα 18…αχχχχχχχχχχχχχχχ άντε…!!!Μένω Αθήνα…AIGALEO CITY…ΟΛΕ!!! :twisted:

Σε 2-3 μέρες 19…Λυκόβρυση(Βόρεια προάστεια Αθήνας…Δε νομίζω να ακούει κανείς τίποτα λαϊκούρες εδώ μέσα του στυλ Μαζονάκης :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

Να σας πω κι εγώ… Είμαι 20, σπουδάζω στην Πάτρα(όπου κάτι μου λέει ότι θα σπουδάζω για πολύύύ καιρό ακόμα… :oops: ) και μένω στην Αθήνα.

xaireteeeeeee. eimai o dhmhtrhs eimai apo xio kai spoudazw stin 8essaloniki kai eimai 19xrwnwn

Καλώς τον και από εδώ 8)

15 apo Hrakleio Krhths…

13 από Χανιά. Ο μικρότερος είμαι 8)

Μπα, εγώ όσο πάω μικραίνω… Σε λίγο θα πάω 12 και θα είμαι εγώ ο μικρότερος 8)

Ωραίο πράγμα η αυτογνωσία… :twisted:

Είμαι 14 χρονών και ζω στην Αθήνα στο Παγκράτι! :wink:

Πότε θα κάνουμε Meeting? :stuck_out_tongue:

Επ, unholy Κορκολή, άκουσες 14χρονα και αμέσως για meeting; Χεχε, πλάκα κάνω εννοείται (μην μας παρεξηγηθείτε κιόλας).

Meeting το καλοκαιράκι πιθανόν. Ίσως σε κάνα rockwave ή και ξεχωριστά. Θα δούμε.

Καλή ευκαιρία το καλοκαίρι…! Θα χαρώ πολύ να δω κανά δυο από εδώ :smiley:
Α, κ δεν παρεξηγώ, Κορκολής είμαι έτσι κ αλλιώς (ήμουν βασικά, αλλά once a Korkolis, always a Korkolis 8) )

18 απο Πορτοχέλι, currently positioned at Αθήνα, (γεναίος) Νεος Κόσμος. unholy, να βγάλω καυτές πληροφορίες για την παιδεραστική σου δράση στην επιφάνια??? :stuck_out_tongue: