Ηλικίες

(Ενώ του περνάω ένα σεβαστό χρηματικό ποσό διακριτικά στην τσέπη)
Χεχεχεχ, ποια… δράση Gandalf_The_White? Μάλλον με μπερδεύεις… με άλλον… :roll:

(κοιτώντας το “μπικικίνι” που μου πέρασε ο unholy).
Τι είναι αυτά ρε τσίπη? Τσιφούτη? Νομίζεις πως (με μόνο τόσα) μπορείς να εξαγοράσεις τη σιωπή μου??? :evil: ντροπή ρε!!! (βαλε καμια 200αρια ευρώπουλα ακόμα και τα λέμε…)

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΟ ΨΙΛΟ … ΑΛΛΑ …
33 ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΑΛΛΙΘΕΑ / ΑΘΗΝΑ

Είμαι 22 και είμαι καλά…

8O

με λένε Δημήτρη και είμαι 35 προς 36! Οι φίλοι μου με λένε παλιόγερο, αλλά νιώθω πιο γέρος ακόμα!!

Υπάρχει κανένας πιο μεγάλος εδώ? ή θα μείνω με το παράπονο?

ΛΟΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΣΠΡΙΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μην γίνεστε κακοί!!! :stuck_out_tongue: Τα ασπρα μαλλιά ειναι ΥΟ!!Παίζει καράφλα? :stuck_out_tongue:

ΟΚ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ … ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧEI ΚΑΡΑΦΛΑ .

Έλα να στα βάψω!!Θα σου κάνω ένα μαλλί!!!Λέω να στο κάνω μαύρο με κόκκινες ανταύγιες του αίματος!!Θα είσαι πολύ ΟυΑΟυ!!! :lol:

δεν φταίω εγώ που έχω άσπρα μαλλιά, καράφλα όμως δεν έχω!!!
Ας γράφατε και εσείς σε περιοδικά, και ακούγατε αυτά που ακούω, και θα σας έλεγα εγώ!!!
χααααα…χα…αχ…

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ SIRJIM ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΨΕΙ Η ΙCE QUEEN.

Αμα παίζει και κούρεμα , έρχομαι και εγώ , θέλω να κόψω τη ψαλίδα και τις μύτες …
Με θέλεται ?

Όλα τα καφράκια δεκτά…Ειδικά οι μακρυμάλλιδες !!! :twisted: Ότι κούρεμα και βάψιμο θέλετε… :twisted:

ps:Τα ραντεβού τα κλείνει ο UnHoLyMaRtYr γι’ αυτό προσοχή…

εχει μακρυα μαλλια ? γιατι δεν θελω να γινω σαν προβατο.

ΥΟ! 26=>ΣΑΛΟΝΙΚΑ!KAI ΚΕΕP ON ROCK!! 8)

Καλώς ήρθες DOYL!

ΠΕΙΡΑΙΑΣ 33 ΚΑΙ SIRJIM ΚΑΤΑΧΩΡΕΙΣΑΙ ΩΣ Ο ΠΙΟ ΓΕΡΟΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΓΕΡΟΣ… ΡΕ ΑΥΤΑ ΤΑ A CAPELLA ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ΄ΑΠΛΑ ΘΕΙΚΑ

1976 i hronia pou oi Rainbow(yeah!!!)vgazane to Rainbow Rising.kai gamo ta album kai gamo tis hronies afou egenithin.
somatikos sta 28 kai pame sta 29.
pnevmatikos omos…

a nai meno athina

[quote=“Lexotanyl”]1976 i hronia pou oi Rainbow(yeah!!!)vgazane to Rainbow Rising.kai gamo ta album kai gamo tis hronies afou egenithin.
somatikos sta 28 kai pame sta 29.
pnevmatikos omos…

RAINBOW;;;;;;; Εισαι ο ανθρωπος μου…

22/11/72 kallithea city exo tin atyxia na exi geitona ton angel in black :cry: