Ασχημοτερος καλλιτεχνης στην ροκ-μεταλ σκηνη

Καλα τα καμωματα του ειναι παγκοσμιως γνωστα(με τη τεφρα του πατερα του και παει λεγοντας)αλλα αν δεν υπηρχαν αυτα δεν θα ηταν η μεγαλη rock n"roll μορφη που ξερουμε και θαυμαζουμε.

σαν γελιογραφια ειναι αυτος…

Ε οκ εγω το εχω πει. Ο Slash δεν ειναι ασχημος με την καμια και ποτε δεν ηταν αλλωστε ( ετσι ρε sophie ) και εσεις τον λετε γιατι απλα ζηλευετε… ΞΥΔΙ ! :stuck_out_tongue: :lol:

Αγαπαμε Slash, λατρευουμε Slash !!! :bow:

ακριβως φιλε μου chili!!!πες τα και εσυ!!!

καλα σε αυτο εχεις δικιο!!! Αλλα αυτος παρα ειναι βλακας!!!Παλι καλα που ειναι μεγαλος κιθαριστας αλλιως…

pete townsend απο τους who σιγουρα…

gt kaneis dn exei ana8erei tn Gene Simmons?sto video clip tou lick it up eidika einai san mia satanikh enwsh tou tamtakou me tn astrapogianno!!!

Φίλε απαγορεύονται τα greeklish, οπότε γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες:)

Δε θυμαμαι ποιος ηταν,αλλα χτες καποιος στο meeting πεταξε την ατακα “αυτος ο Geddy Lee ειναι φτυστος ο Σωτηρης Μουστακας”.Πλακα πλακα μοιαζουν λιγο(δε το λεω για κακο,αλλωστε ο lee ειναι respect).

Παρακαλώ πές μου το όνομα του για να ζητήσω πνευματικά δικαιώματα.

:lol::lol::lol:

Αφου σου λεω δε θυμαμαι.Θες να γινω και ρουφιανος?

Ναι ρε είμαι φτωχός και πρέπει να ζήσω και εγώ κάπως.
:lol::lol:

alice cooper:? οσο μ αρεσει μουσικα αυτος ο ανθρωπος αλλο τοσο δεν μ αρεσει εμφανισιακα…:p8)

steve tyler κατα τη γνωμη μου…

+1 αισχρος κ αυτος:p

Κατα ενα μελος του φορουμ Geddy Lee.:x

Μα ειναι δυνατον;;; Εγω τον βρισκω γλυκουλη. :lol:

Α και ο τραγομπασιστας των ΜεταλλικΑ (το τραγο- καθαρα για εμφανισιακους λογους)

Νεκροθάφτης mode on: Alice Cooper, Steven Tyler, Lemmy, Marilyn Manson (ναι, δεν τον βρίσκω όμορφο)…
Αυτοί για τώρα. Αν θυμηθώ και άλλους θα επανέλθω :stuck_out_tongue:

Σ Α Λ Ε Α Σ

RAVE RE !!!

Yeeeehaaaa!!!:smiley:

Arthur Brown
Pete Townshed
Lemmy (εχει αλλα χαρισματα)
Tommy Aldridge
Geddy Lee aka Σωτηρης Μουστακας
Ric Ocasek
Steven Tyler
Shane MacGowan
Nicko McBrain
Udo Dirkschneider
Dee Snider
Bob Dylan
Κeith Richards

δεν μου ερχεται κανενας αλλος…:lol:

Κιθ Ρίτσαρντς,θεικά άσχημος:p