Ασχημοτερος καλλιτεχνης στην ροκ-μεταλ σκηνη

o frontman των rasmus…

γυναικα δεν ειναι αυτο?:-s


[-X[-X[-X

περα απο αυτους που λιγο πολυ ολοι ξερουμε και εχετε ποσταρει στα προηγουμενα ενας ακομα ειναι ο padget των bullet for my valentine.Aφηστε που εχει μια ακαταλαβιστικη ουαλικη προφορα

ωχ squall κοιτα ποιος ειναι ΠΟΛΥ ασχημος

:lol::lol::lol:

Σημείωση: Ήμουν ερωτευμένη μαζί του στα 12 μου. Τον θεωρούσα πανέμορφο και κολλούσα σε όλο το σπίτι αφίσες του. Από τότε είχα ένα θέμα με το μαύρο eyeliner στους άντρες…δεν είναι τυχαία πράγματα αυτά!!! :lol:

Ευτυχώς όμως έχουν βελτιωθεί τα γούστα μου από τότε :-s όχι;

μμμ…ΟΧΙ:lol:
στρε’ι’ κατ κατσε ησυχα μην ποσταρω και τον αντρα σου στο θρεντ:p

εμενα παλι ηταν αυτος που με επηρεασε και αρχισα να βαφω τα ματια μου…τοσες κοπελες γυρω μου να βαφονται και εμενα μου την βαρεσε οταν ειδα αυτον:p

o roger waters ειδικα νεος…

Ε…πως, βελτιώθηκαν!!!

[SIZE=“4”]Όχι δεν θα το αντέξω !!![/SIZE] [-X Αν ποστάρεις τον άντρα μου θα είναι υπέρτατη αδικία :x

και ο ντραμερ τους σκατα ειναι αν δεν ειχαν και τον ματ που σκοτωνονται τα κοριτσοπουλα για παρτυ του…

το εμπεδωσαμε οκ?:lol:

Με μεγάλη διαφορά Marilyn Manson.

ρε παιδια χαλια δεν ειναι ο χαλφορντ

o Mustain!!! χα χα χα! Εκτος απο αυτους που είπατε,πιστεύω οτι κυρίως ο Malcom Young εχει μια σκατόφατσα!!!και γενικα αυτα τα αδελφάκια! :stuck_out_tongue: 8)

Ε, δεε νομίζω και τόσο…

Χα! Η ξανθομαλλουσα :slight_smile:

όχι άντρας είναι. Μάλλον τους μπερδεύεις με tokyo hotel (που πάλι είναι άντρας…κούκλος και αυτός (just kidding))

johnny thunders

UDO σαν ψοφια φουσκομενη τσιπουρα ειναι

μπροστα στον Dee Snider δεν πιανουν μια!