Ασε τον μανα σηκωνει μοικανα

ενα σας λεω… οταν ο αδερφος μου ειδε το καινουριο μου λουκ το παρομοιωσε σαν κατι αναμεσα σε ανσελμο και γκατουσο…

φώτο!

Προς μακρυμαλληδες ( αντρες - γυναικες … )

Μην τα κοβετε … Μετα το μετανιωνετε …:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

You think so 8)

ΦΩΤΟ ΤΩΡΑ!

Σκατα θα λειπω 5 μερες και δεν θα τη δω:!:

8O και ανέχτηκες τέτοια προσβολή?:stuck_out_tongue:

ΠΕΣΤΑ!!
ΖΗΤΩ ΟΙ ΤΙΜΗΜΕΝΟΙ ΜΑΛΛΙΑΔΕΣ:respect:

Πρέπει όλοι να το συνειδητοποιησετε:
To μακρυ μαλλι είναι γοητεία.
Πάει και τελειωσε.
τελεια και παύλα .-

Δεν θα το λεγα…εμένα που μου πέφτουν σκέφτομαι να τα κοντύνω.Να είχα και μούσια και θα ήμουνα πολύ σοβαρός.

Μπα αν δεν το εχεις μετανιωσει ακομα, θα το μετανιωσεις συντομα…:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εξαιρουνται βεβαια οι περιπτωσεις αραιωσης μαλλιων. Ε, απο το να μας πεσουν εντελως ας τα κοψουμε …:stuck_out_tongue:

για δεν μ αφηνεις να σηκωσω μοικανα μανααααααααααα.μην με αποκληρωσεις μανααα.χαχαχα.:stuck_out_tongue: ευχαριστως να τα βαφα κατι σε μοβ,μπλε,ροζ,αλλα σιγα μην μου πανε κι ουτε με το στιλ μου πανε.οποτε απλα θα τα βαψω κοκκινα μου φαινεται κ θα ξυρισω λιγο απο το πλαι.και οχι,δεν θα τα κανω οπως της βισση. [-X[-X[-X

εγω παντως κουρευτηκα το σαββατο… αλλα πολλοι μου λενε οτι το κοντο μαλλι που παει καλυτερα

Και εγω είμαι έτοιμος για κούρεμα…δεν ξέρω τι με έχει πιάσει, αλλά, κατα εκεί πάω…

http://www.youtube.com/watch?v=bSHjnAsHils

Oπου το ‘‘παντρευομαι’’ βαλτε ‘‘κουρευομαι’’!:D:D

Σε λιγες ωρες παμε για αποστολη “No Frantza”

Να δουμε πως θα μας κατσει, και αν δεν κολωσω στην τελικη :expressionless:

Τα αφήνω εδώ και πάνω από χρόνο, αλλά με αφήνουν και αυτά. Να δούμε ποιός θα προλάβει να αφήσει τον άλλον πρώτος. :stuck_out_tongue:

Σημερα κουρεφτηκα, ισα ισα γιατι ειχα να κουρεφτω 1 μιση χρονο οταν τα ειχα κοψει πολυ κοντα… Η φρικη ειναι οτι τα ισιωσα για πλακα…:(:frowning:

εγω θα τα κοψω σαν του Drenning

Εγω θα τα κοψω σαν του Drenning

sorry για το νταμπλ ποστ…καποιος μοντ ντιλιτ…

εγω παντως τα κουρεψα κοντα, και γλυτωσα το στεγνωμα ( και το πλυσιμο ) μετα την πισινα… αν ξεφωρτονομουνα και την μυρωδια της χλωρινης θα ημουν jet αλλα δεν γινεται να τα εχεις ολα ετσι ?

Δεν τα εχω ξαναφησει ποτε πρωτη φορα τα αφηνω τοσο και ειναι συναρπαστικα τα μακρια μαλλια.
Ειμαι στη μεση σχεδον του επιθυμητου μακρους και δεν τα κοβω οσο βασανιστικα κ να ειναι…:twisted:

Ποτέ δεν είχα πολύ μακριά μαλλιά γιατί δεν μ’ άφηνε η ψαλίδα (σνιφ). Πριν κανά μήνα τα έκοψα με φράντζα (όχι emo) και τώρα τα ξαναφήνω μέχρι να φτάσουν στη μέση.


Listening to: John Ottman - Sorry Charles
via FoxyTunes