Ασε τον μανα σηκωνει μοικανα

Λοιπόν μιλώντας με έναν συμφορουμιτη μου ρθε ιδεα.

αφηστε με μοντς,θα σηκωσω μοικανα.

εδω θα γραφουμε τυχον αλλαγες στα μαλλια μας τυπου λεμε αφησα κοκορακι,εκανα τζιβες(ΜΕ ΛΑΣΠΗ) ΤΑ ΞΥΡΙΣΑ.

ΑΑΑΑΑ σημαντικο μιλάμε και για φέσιαλ χερ:!:

ααα ξεχασα είναι αφιερωμένο στον φριφριτ

Κουρεύτηκα!

Λεπτομ’ερειες ρε ,νο μορ τζιβες?

εμενα θελει να με στειλει η μανα μου σε εναν τρεντυ γκευ, ο οποιος θες δε θες σου κοβει φραντζα, να σε στη μοδα. δεν παω ομως. εχω να κουρευτω, εκτος απο ψαλιδα φυσικα, ενα χρονο και. τα φτανω στη μεση της πλατης τωρα, αλλα δεν τα μακραινω αλλο. ενοχλουν αλλιως.

Α,εμένα πια τα εχουν συνηθίσει εδω και 2 χρόνια…Μόνο για να παρει τις άκρες παω,αλλιώς ούτε απο έξω δεν περνάω!!
Τώρα ειδικά με τις ζέστες γίνονται πιο ενοχλητικά,αλλά χαλάλι :-p

Εγώ πρώτη φορά φέτος άλλαξα μαλλί. Για 7 χρόνια τα είχα ίσα, μακριά μαλλιά, τώρα τα μπροστά κοντά και τα πίσω τζίβες (και, γαμώτο, πολύ στη μόδα είναι πλέον αυτό το στυλ).

Τα μαλλιά μου λίγδιασαν και θέλουν πλύσιμο.

Βουρ…για μπάνιο τότε

Ε ναι, θα αρχιζουν να σε γαργαλουν τον κωλο και θα τα λερωνεις οταν ξεστουπωνεις στη τουαλετα.

Υπάρχουν και τα λαστιχάκια…

Έχω μια μεγαλειώδη αφάνα 2,5 χρονων, και δεν πρόκειται να κουρευτώ…:wink:

Ε, ναι.
Μέχρι και ο Μπελούσι το εγκατέλειψε.

O Μπελούσι πρέπει να εγκαταλείψει ΓΕΝΙΚΑ.

Ειχα αφελιες αλλα αποφασισα να τις μακρυνω οπως και τα υπολοιπα μαλλια μου. Εγω ξερω τι τραβηξα:p

κουρεφτηκα… θελω πισω τα ωραια μου μαλλακια… κλαψ κλαψ κλαψ

Εμένα υποτίθεται ότι είναι σγουρά αλλά γίνονται μια ενιαία τζίβα πίσω :Ρ Εχώ βάψει και μόνη μου παρακαλώ το μισό μαλλί ροζ (ήταν μωβ κάποτε). Είχα και κάτι τζίβες αλλά έφυγαν κι αυτές… Δε βαριέσαι…

Εγώ βαρέθηκα να τα κάνω όλα αυτά πάντως :!:

Πρέπει να τα κόψω αλλά βαριέμαι πάλι να πάω…

Τι εχετε παθει ολοι οι μακρυμαλληδες και κουρευεστε???
Και μετα το μετανιωνετε κι ολας:p

Τα εξτένσιονς πιάνουν για μακρύ μαλλί?

E ναι. Σιγα μη δωσεις και αναφορα:p