Γνώστης Αγγλικών ζητείται!

Παρακαλώ μπαμπά.

Ζήτω ο νεοφιλελευθερισμός! Και μένα το πουλί μου τελειώνει εκεί που αρχίζει κάτι άλλο ξερωγω.

Ναι ζήλεψα.

Ελπίζω ο thats απλά να είχε ήδη τεσσερις πόντους και να τον έκαψε ο πέμπτος. Ελπίζω ειλικρινά.

Πάντως αν κάηκε από πόντους, επειδή αυτός άνοιξε ένα σπαμοτόπικ ενώ εγώ δύο και είναι άδικο, ψηθείτε να μου δώσετε τον 1 πόντο του Δατς γουάη, να χει 4 και να τον αφήσετε μέσα. Εγώ το άρχισα παιδιά, εγώ φταίω:!: Εγώ τον σκότωσα:!:

μετα θα λεει “μου εφυγε ενας ποντος” και δεν θα ακουγεται ωραιο αυτο γιαννακο,και το ξερεις.

αφηστε αυτα παιδια…εγω ειχα φαει μπαν επειδη ειχα πει εναν τυπο οτι ειχε καιρο να συνουσιαστει…αυτα που λετε εσεις ειναι ανοησιες…

Σου άξιζε, ομοφυλόφιλε.

εσυ εισαι αυτος που μενει σε γκευ μπαρ…η κανω λαθος?

δε σε τιμά αυτό. Σημαίνει πως κάτι ξέρει! :smiley:

δηλαδη θεωρησαν ρατσιστικη την ωρα ασπρου οσο κιατην ωρα του μαυρου αλλα τιμωρησαν το ενα με εναν αρνητικο ποντο και το αλλο με μπαν?Μετι κριτηριο?ζΤο ενα ειναι λιγο ρατσιστικο και το αλλο πολυ?Δεν ειμαι ρατσιστης αλλα με εκνευριζουν οι ‘επιμονοι αντιπαλοι’ τπυ ρατσισμου γιατι διαωνιζουν την κατασταση.Σημερα οι ρατσιστες ειναι μειονοτητα δεν χρειαζεται ν υπερβαλουμε συνεχεια…Δεν καταλαβα ακομα τι περιεχομενο ειχαν τα 2 Θρεντ…

WHITE PRIDE!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ… :lol3: :lol3: :lol3:

Nαι εχω τατουαζ στον ωμο WHITE PRIDE WORLDWIDE!!!
Τελειως ακυρο χιουμορ και παρατηρηση

Για ναρκωτικα…

δεν ηταν για ναρκωτικα, ρατσιστικο ηταν, απλα ετσι του ηρθε να το πει στις μετεπειτα δηλωσεις του :stuck_out_tongue:

Γω δε γκζέρω αγγλέζικα, αλλά πιστεύω ότι σε λέει γκεή εκει μέσα μεγάλε. Βάρα τους.