Γνώστης Αγγλικών ζητείται!

Μπορεί κανείς να μεταφράσει το κείμενο αυτό γιατί δεν τα πάω καλά με τις ξένες γλώσσες;

Dear UnHoLyMaRtYr,

You have received an infraction at Rocking.gr Forums.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=407571

Reason: …

σπαμ,

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

All the best,
Rocking.gr Forums

Το “σπαμ” το κατάλαβα.

Ανχολη μας, πηρες ενα ποντο.
Στους 5 καιγεσαι.
ΑΛΛΑ.
μην ανησυχεις
ο δατς γουαη εφαγε μπαν(κι αλλο)
οποτε παρηγορησου :slight_smile:

Τι στο διάολο, όλα αυτά κει μέσα τα γράφει;

Ναι λεει οτι πηρες ενα αρνητικο ποντο.Οι ποντοι μπορει να σου περιορισουν την προσβαση προσωρινα η μονιμα…

Και ο ένας μπορεί να μου απαγορεύσει προσωρινά; Αχ, σας παρακαλώ, εξηγείστε μου κάποιος!

Χμου. Κατσε.
Το μεηλ ναι μεν λεει οτι μπορει να εχεις περιορισμενη προσβαση μπλα μπλα, αλλα απ’οτι θυμαμαι στο φλορουμ μας ισχυει μπαν στους 5 ποντους.
Νομιζω οτι δεν παθαινεις τιποτα στον εναν.
(νομιζω)
:-s

fuck!

Duuuude…

Δυστυχως ναι και ο ενας μπορει προσωρινα.Συνεχιζει ομως και λεει οτι υπαρχουν σοβαροι αρνητικοι ποντοι που μπορει να μην ειναι προσωρινοι…

Κρίμααα κρίμααα

Ω Παναγία μου, αυτός που πήρα τώρα είναι τέτοιος; Σοβαρός; Ασόβαρος; Θα τρελαθώ σας λέω:!:

:frowning: :frowning: :frowning:

Καλα χαλαρωσε αφου συνδεεσαι ποσταρεις και δημιουργεις θρεντ δεν εχεις περιοσμενη προσβαση…Αν ανησυχεις τοσο στειλε ενα μην στους μεγαλους και ρωτα…Και δεν καταλαβα καν γιατι τον πηρες(τον ποντο)

Τι έκανε μωρέ ο thats?

Ε ρε παιδιά, κοροιδευόμαστε τώρα; Όλοι ξέρουμε τι έκανε.

Δεν ήμουν λόγκεντ ιν την ώρα του εγκλήματος.

Αλήθεια τι έκανε ο μέγας σπάμερ δατς;;;

Άνοιξε το “η ώρα του μαύρου” και έφαγε δίμηνο μπανάκι. Λογικό.

Ε μονος σου τα λες.

Μην ανησυχεις Ανχολη.
Δεν θα αφησουμε κανεναν μοδ να σου καμει κακο.
Ασοβαρος πρεπει να ειναι αυτος ο ποντος. Ψυχραιμια. Ολα καλα θα πανε.

Εχμ, εδιτ.

Και συ ανοιξες ‘‘η ωρα του ασπρου’’.
Εφαγες μονο εναν ποντο.
Ο δατς ανοιξε ‘‘η ωρα του μαυρου’’.
Ο δατς εφαγε μπαν.

Τι συνειρμους κανανε αραγε οι μοδς? :!:

Ω Θέ μου, περιμένω τετράμηνο μπαν!

Το τι έκανε και τι δεν έκανε είναι θέμα των αρμοδίων ήτοι των αγαπημένων μοδερατόρων
Εμείς οι απλοί χρηστές έχω την πεποίθηση ότι πρέπει να κινούμαστε στα όρια της αξιπρέπειας και να μην ξεχνάμε ποτέ ότι η ελευθερία μας ξεκινά εκεί που σταματά η ελευθερία του άλλου
Ευχαριστώ Μάμμυ