Ποιούς θα αλλάζατε από το αγαπημένο σας γκρουπ?

Και αναρωτιέμαι συνεχώς,και με τρώνε τα…πόδια μου…

ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ bURTON ΕΝ ΖΩΗ,ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???

Μπορεί να ήταν πολύ χειρότερα.

Εγώ πάντως από Megadeth εποχής Mustaine-Ellefson-Friedman-Menza το πολύ πολύ να άλλαζα τον tour manager,ώστε να ερχόντουσαν κάθε χρόνο Αθήνα:p

Κανέναν από καμία αγαπημένη μου.

Δε θα άλλαζα κανένα. Γιατί αν άλλαζε καποιος θα αλλαζε και η ιστορία του κάθε γκρουπ. Δε λέω ότι χωρίς τον τάδε οι Μεταλλικα πχ, δε θα ειχαν κάνει αριστουργηματα και θα άλλαζε αρδην η ιστορια τους, αλλά σιγουρα τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά σε σχέση με αυτά που ξέρουμε και μας αρέσουν.
Θα μου πειτε, μπορει αν αλλαζε κάποιος να σου αρέσαν περισσοτερο…Μπορει οχι μπορει και ναι…με υποθεσεις δε μπορουμε να μιλαμε…Οποτε καλυτερα ας αφησουμε τα αγαπημενα μας γκρουπ όπως εχουν χωρις να κανουμε αλχημειες:p

Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος κτλ,αλλά ποιος μου λέει ότι η αλλαγή που θα έκανε κάποιος θα ήταν για καλό? Μπορεί να επηρέαζε αρνητικά ένα συγκρότημα όπως είπε εν μέρει η Dimi_tallica.

Μη σου πω οτι μπορει και να εφευγε,το σκεφτηκε κανεις αυτο?

Μπορεί να μου βρει κάποιος, ΠΟΙΟΣ έγραψε εδώ μέσα πως με τον Κλιφ τα πράγματα θα ήταν ΚΑΛΥΤΕΡΑ? Γιατί δεν το βλέπω πουθενά.#-o Αν πως δηλαδή πως από τότε που πέθανε το γκρουπ δεν πήγε όπως ήθελα, σημαίνει πως αν ήταν ζωντανός σίγουρα θα γινόταν κάτι καλύτερο; Και μόνο το γεγονός του θανάτου του ως γεγονός επηρέασε ένα μεγάλο άλμπουμ όπως το Justice, που δεν είχε μπάσο, επείδή ο Τζέιμς “δεν εμπιστευόταν τον Τζέιμς”. Αυτό για μένα είναι κακό για άλλους μπορεί να είναι καλό. Το ατυχές γεγονός που λέμε, ΕΠΗΡΕΑΣΕ σίγουρα. Δεν μπορείς να καταλάβεις πως το εννοώ;

Αν θες να διαφωνείς απλά για να διαφωνείς συνέχισε.

Αντε μπραβο! Κατι καλο εκανε παντως με την προσληψη του Broderick.

Α και: Dream Theater Rudess out, Moore in

θα πεταγα ολα τα σημερινα μελη των guns n roses (εκτος του axl BEBAIA) που χαλανε την εικονα της μπαντας!!! Τον εναν τουλαχιστον τον ξεφορτωθηκαμε γρηγορα…<<βλεπε BUCKETHEAD>>

Ο buckethead αν και περίεργος,είναι καλός μουσικός.

KAΛΟΣ ομως για το επιπεδο των guns ειναι πολυ λιγος…

Ρε πλάκα κάνετε?
Ο Buckethead σαν μουσικός είναι μεγάλο ταλέντο.
Απλά η εικόνα του δε ταιριαζε στην εικόνα των Γκανζ.

ειναι κ αυτο βεβαια οτι δεν κολλαει στο ολο image των guns ειναι κ οτι ειχαμε συνηθισει αλλιως με τον slash στην lead κ μας κακοφανηκε λιγο η παρουσια του buckethead…να μου πεις για αυτο τον λογο δεν τον εφερε ο axl στο συγκροτημα για να τραβιξει τα βλεματα…

Ποιο είναι το επίπεδο των τωρινών guns? Ο buckethead τολμώ να πω,είναι ανώτερος απ’ τον slash.Ο slash πως και δεν έχει πάθει τίποτα στα χέρια του τόσο κάτω που βάζει την κιθάρα,κανείς δε ξέρει.

Τεχνικά, αν και δεν είμαι κιθαρίστας, θεωρώ πως ο Bucket είναι ανώτερος.

Αλλά ο Σλας έχει feeling.

για να μην κανουμε spam κ οι δυο ειναι αξιολογοι κιθαριστες με τις ιδιαιτεροτητες τους ο καθενας…Aλλοι προτειμουν slash αλλοι buckethead η σημασια ειναι οτι κανενας απο τους δυο πλεον δεν ειναι στο συγκροτημα γι αυτο αδικα συζηταμε…

Τσουκου σοφι, παραδόξως δε σπαμμάρουμε :stuck_out_tongue:

Αν θες να δεις τι είναι σπαμ και να το καταλάβεις καλύτερα, πάτα στο nickname dead, και μετά εκεί που λέει “Find more posts…”

Συκοφαντείς…

Είπα δε θα το πει κανεις! Ευγε νεε μου!

Θα πεταγα Trujilo και θα έφερνα Newsted μπας και δούνε άσπρη μέρα.

Επίσης θα έπαιρνα Ντικινσον, σμιθ και Ρου Ζ, Κασιγιας και το τρελό το ντράμμερ που είχε στο Live in Sao paolo μπας και κανανε κανα τουρ.

Σίγουρα θα έχωνα τον King Diamond σε μία καλή μπλακ μπάντα. Που όμως θα ταίριαζε περισσότερο;:-k

Iσως το Γιαμπς απο τους σκορπιονς. Δεν εγραψε και κατι ιδιαιτερο…