Ποιον προτιματε?

O Tankian μου τη σπάει, πολύ κουραστική φωνή, Θέριον δεν ακούω άρα ψηφίζω Σάμμετ…8)

εγω εκτος απο τον τανκιαν τους αλλους δυο δεν τους ξερω…

Ο Leven εχει φοβερη χροια και πολυ ωραια φωνη,ο Τανκιαν για αυτο που τραγουδαει ειναι παρα πολυ καλος και ο Sammett το ιδιο.
Απο τους 3 φυσικα Ματς.

Tankian

Και νόμιζα ότι είμαι μόνος εδώ τέτοια ώρα :stuck_out_tongue:

Leven έχω ψηφίσει, αν και έχω συνδέσει τη φωνή του Tankian με πολλά πράγματα, είναι πολύ χαρακτηριστική.

Ναι ρε σεις,δε λεω,ο Tankian εχει μια καποια τρελα και ο Sammet εχει αυτο το κατι…αλλα ο Leven ειναι εγγυηση!!! :smiley:

btw,ο Tankian εχει 6 και το μαναρι 7…κανονιστε να δω καμια ισοπαλια!!! χαχα!!!

Φωνάρα ο Leven αλλό ο Tankian εχει ικανότητα μίμου…οπότε…

Mats Leven, αλλά την περίοδο που τραγούδαγε στους Swedish Erotica και Treat:!: :smiley:

η φωνη του τανκιν με τρελαινει καθε φορα που την ακουω!

Επιτηδες το κανατε ε? Ισοπαλια!

Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??? Ο Τανκιαν εχει ικανοτητα μιμου???

Τα βιντεο που ο Leven τραγουδαει Motorhead και Mercyful Fate τα ειδατε ρε παιδια? :-s

τανκιαν ολέ.

ΟΥΣΤ!!! :x

Ε κοιτα, αν το κανες το θρεντ ντε και καλα για να βγει πρωτος ο δικος σου και να ακουγονται αποθεωτικα σχολια μονο για αυτον, τοτε να τον εβαζες να αναμετρηθει με τον εαυτο του ή να ανοιγες αναλογο τοπικ στο φαν κλαμπ του.

Εγω τον αποθεωνω! Εσεις καντε οτι θελετε…! Αν δεν μπορουμε να κανουμε και μια πλακα…τοτε…:stuck_out_tongue:

Μα εννοειτε οτι μπορουμε να κανουμε μια πλακα, σιγα μην μας φαει και η σοβαροφανει εδω μεσα. Αλλα απο ενα σημειο και μετα κατανταει αηδια. Οχι τπτ αλλο, αλλα υποβαθμιζεις και το ιδιο σου το τοπικ. Δηλαδη πως μπορει εδω μεσα να γινει μια συζητηση?

Εχθρικα. :wink:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Mrs Leven ξέρεις γι’ αυτό?

Tobias Sammet.
Είναι ο αγαπημένος μου μουσικός.
Edguy και Αvantasia από τα αγαπημένα μου groups.
Ξέρει πολύ μουσική και το δείχνει πιστεύω.Πάντα έχει ιδέες και ποτέ δεν κάθετε.Έχει τρομερή φωνή.Τους edguy τόσα χρόνια τους κρατάει σχεδόν μόνος του, και προσωπικά δεν μπορώ να πω κανένα cd μέτριο, όλα από πολύ καλά και πάνω.
Μπορεί να είναι λίγο εκκεντρικό το ντυσιμό του, αλλά αυτό είναι άσχετο.

Για τον Serj νταξ, και εδώ λίγα λόγια μπορείς να πεις.Εκκεντρική φωνή που σου μένει, άψογος και αυτός frontman.πολύ δουλειά με τους SOAD αλλά και το προσωπικό του album δεν πάει πίσω.πολύ καλές ιδέες!

και για τον Mats Leven δεν ξέρω πολλά δεν έχω ασχοληθεί με Therion ή με ότι άλλο έχει κάνει.

ΥΓ.Bump!

Serj Tankian,απο τις καλυτερες και πιο οριτζιναλ φωνες…