Ποιον προτιματε?

Some things should be left unbumped, no?

γουατ?

Γκουντ γουάινς.

Έχω δει άκυρα και άκυρα βέρσους σ’ αυτό το φόρουμ, αλλά αυτό πια… :lol:

Και καλά το πράγμα είναι προφανές ότι ξεκίνησε απ’ το Λεβέν. Οι άλλοι δύο επελέγησαν επειδή θεωρήθηκαν αρκούντως τεκνά ξέρω γω;

Λατρεύω τις κανγκουρομεταλλούδες! :smiley:

SERJ TANKIAN!!!η θεατρικοτητα της φωνης του δεν εχει ορια.απιστευτο λαρυγγι,μεγαλη αγαπη8)

Μετα απο πολυ ωρα σκεψης και προβληματισμου, ψηφισα Tobias Sammet. Edguy, Avantasia και System Of A Down ειναι απο τα Top και αγαπημενα μου συγκροτηματα. Συγκρινα και τραγουδια στο μυαλο μου και κατεληξα Tobias.

Ακριβώς!!! Τρομερή φωνή και με μεγάλη εκφραστικότητα!!! Εκκείνος και ο Dolmyian άξιζαν απο SOAD!! :smiley:

γιατι ο σαβο τι εχει?

Εννοειται Serj Tankian, ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ φωναρα, θεατρικοτητα, εναλλαγες, μερικες φορες τραγουδαει σαν να ‘‘ψελνει’’… Γενικα τρομερος καλλιτεχνης και εκτος απο μουσικη ταλεντο ειναι και πολιτικα ευαισθητοποιημενος και οικολογος… Εχει ιδρυσει το Axis Of Justice, μια πολιτικη ακτιβιστικη οργανωση με τον Tom Morello, οπως επισης και κανει προσπαθειες για την προστασια των ζωων και γενικα της φυσης… Τι καλυτερο και πιο θαυμαστο απο εναν [SIZE=“2”]’‘ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ’’[/SIZE] ανθρωπο και καλλιτεχνη… Και τι [SIZE=“3”]ΦΩΝΑΡΑ[/SIZE]:!::respect:

καλα γινετε να διαλεξεις? οχι παντως τον τανκιαν.