Ανυπομονησια

Shining - VI Klagopsalmer

Slipknot γιατι metallica εχω την αισθηση οτι θα ειναι αποτυχια δυστυχως.Μακαρι να με διαψευσουν:(

Από το poll, ανυπομονώ για το καινούργιο των Metallica. Γενικότερα περιμένω πως και πως το καινούργιο του Malmsteen.

Με βλέπω πρώτη μέρα στο δισκάδικο:D

Nαι.

φυσικά metallica, amon amarth, aura noir και ο δίσκος διασκευών των hatebreed!

παντως δεν εχετε δικιο για τους Trivium…

Trivium
Γιατί το μεγάλο στοίχημα είναι γι αυτούς.
Από αυτούς περιμένω μεγάλα πράγματα.
Για τους υπόλοιπους ο πήχης δέν είναι ψηλά.

Death Magnetic φυσικά…

Γενικά απ’ το poll περιμένω καινούργια albums από metallica,slipknot,amon amarth και gojira.Ψηφίζω όμως death magnetic γιατί η λαχτάρα είναι μεγάλη.

Mάλλον Slipknot, που αν κρίνω από το Psychosocial θα βγάλουν δισκάρα.

Περιμένω από το poll και Metallica για να δώ αν θα κυκλοφορήσουν κάτι αξιόλογο (για τα δικά μου αυτιά, το λέω αυτό για να μην μου την πέσουν οι οπαδοί τους :stuck_out_tongue: ) μετά το `91, Mastodon και Amon Amarth, που πιστεύω ότι θα βγάλουν και πάλι δισκάρες.

Δεν πρόκειται να στην πέσουμε μαν… αλλίμονο. Αν δεν γουστάρεις τον δίσκο τέλος. Και επειδή Slipknot δεν θα ακούσω ποτέ, περιμένω και τις διασκευές των Hatebreed όπως προαναφέρθηκε πολύ σωστά

Mastodon!!! Εχουν απιστευτα ανοδικη πορεια με τον τελευταιο δισκο να σπαει κοκαλα!!!
Metallica παρολο που το περιμενω και αυτο πολυ, θεωρω δεδομενο την μετριοτητα του δισκου…

Metallica και μετα Slipknot…και τα δυο πρωτη μερα θα τα παρω…αντε αμαν…δεν περνανε οι μερες…

Πρώτα περιμένω να ακούσω Metallica, Mastodon & Gojira και μετά ο,τιδήποτε άλλο.

To Death Magnetic πρώτα απ’όλα και μετά των Slipknot. Όσο για τους τελευταίους έχω μια κρυφή ελπίδα πως πέρα από το πορωτικό headbanging που θα μας προσφέρουν ξανά, σε αυτό τον δίσκο θα έχουμε και περισσότερα tool-ικα κομμάτια όπως το circle ή τα δύο vermillion που βρισκόντουσαν στον τελευταίο γιατί φαίνεται πως το έχουν πολύ καλά και αυτό το στυλ και θα ήθελα και άλλες τέτοιες στιγμές.

Ωραίο threadακι αυτό. Από το πολ ψήφισα Mastodon, αλλά αυτά που περιμένω πραγματικά είναι Aura Noir, Darkthrone και Morbid Angel αν αποφασίσουν τελικά να βγάλουν δίσκο φέτος. Κάτι άλλο που να με ενδιαφέρει δεν έχω υπόψη μου, θα είναι έκπληξη. :stuck_out_tongue:

Μετά από τόσα ποστ για Mastodon… ε θα πάω και γω να το πάρω

ωχ τους ξεχασα τους mastodon…#-o

death magnetic

Ο Χάρρυ Κλυνν δεν θα βγάλει τίποτα?