Πεκίνο 2008

Εδώ ας μιλάμε για τους Ολυμπιακούς αγώνες…

Αναρωτιέμαι πόσο χειρότερη θα μπορούσε να ήταν η περιγραφή της τελετής έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων. Ο Σουλεϊμάνογλου έχει πεθάνει? Γιατί τον προσφώνησε “αείμνηστο” ο Παπαδημητρίου?

ΥΓ. Η δικιά μας τελετή ήταν πολύ πιο όμορφη![-X [-X

Nαι δεν ξερω για το πιο ομορφη, δεν τη πολυθυμαμαι κιολας, αλλα αυτο με τα ιδεογραμματα ηταν πραγματικα κατι αλλο, νομιζα πως ηταν απο pc ολο…

edit και οι ντραμμερ στην αρχη ηταν φοβεροι…αν και το καναμε εμεις πρωτοι :stuck_out_tongue:

Ναι, η δική μας τελετή με το Ρουβά και τη Βίσση, ήταν 10 φορές καλύτερη.

Είχε φάει και τούμπα oSakis.

Εμένα μάρεσει πολύ η τελετή (αλοίμονο με τόσα χρώματα!), απλά τα πλάνα είναι άθλια.[-X
Σε ομαδικές προσπάθειες κάνει ζουμ και χάνεται το μεγαλέιο της.

Τώρα δεν το βλέπω, 204 χώρες θα περάσουν…Βαριέμαι:p

και παλι αντεγραψαν τα Σακη, το κοριτσακι που κατεβαινε απο ψηλα το ειδατε? :stuck_out_tongue:

μα γιατι το λες αυτο?

πολυ καλη η τελετη εμενα μου αρεσε πολυ

αλλα η περιγραφη ειναι αστα να πανε

μαγεία η τελετή,εκεί που έκλεισαν τα φώτα και φαινόντουσαν μόνο τα χιλιάδες κόκκινα stickάκια ήταν πώρωση.

Ρε όσοι έχετε AGB κλείστε την τι-βι :!:
Ποια ειρήνη μας λένε; Λευτεριά στο Θιβέτ :!:

http://www.enet.gr/online/online_text/c=111,id=36271824,10099120,2338864

Ο Σάκης ήταν στην τελετή λήξης των Ολυμπιακών…

Λάθος μου μάστορα, σοζ.

καλό καλό :lol: :lol:

Έχω μια AGB κάτω από το κρεβάτι, να τη βγάλω?

Μην στέκεστε τόσο στο αστείο (μπρρρ) μέρος του ποστ :Ρ

Εγώ δεν τη βλέπω καν όπως δεν είχα δει ούτε του 2004. [-X

το λευτεριά στο θιβέτ το είπα πρώτος εγώ όμως,κλεμμένο.

Επισης στο τεννις κατεβαινουν και Nadal και Federer, οποτε περα απο το μπασκετ βρηκα και κατι αλλο ενδιαφερον…

Μια χαρα η Τελετη Εναρξης, καλυτερη απο την δικη μας πιστευω (ωχ τι ειπα…#-o )

Επίσημος από την Ελλάδα δεν υπήρξε κανείς, να χαιρετήσει την ελληνική αποστολή κατά την είσοδό της και μας έδειξαν τον Κοκό με τη Σοφία;

Τι είμαστε; Λαϊκή Δημοκρατία της Ελλάδας;

η Άννα Μαρία δεν ήταν αυτή που έδειξε? Ο Παπαδημητρίου είπε Σοφία, αλλά νομίζω πως ήταν η Άννα Μαρία. Πραγματικά χαζομάρα από τον Κινέζο σκηνοθέτη να δείξει τον τέως. Η υψηλή του θέση στη ΔΟΕ δεν είναι δικαιολογία για αυτό το πράγμα…

Αλήτες ρουφιάνοι Κινέζοι!

Ντοπέ ο Γκούσης (δρομέας), μαθαίνω.
Σκευωρία!!