Χαίρετε

Νεόκοπος κ εγώ στο φόρουμ. Ξεχασμένος σε ένα χωριό της Ουαλίας ανακάλυψα το rocking πριν από τρείς μήνες και είπα να συμμετάσχω στο χάος. Ανακάλυψα τη ροκ ακούγοντας στρουμφάκια, Χαρυ Κλύν, Φαραντούρη και Ξυλούρη (ήμουν μόνο 6). Χρόνια αργότερα είδα διαφήμιση στη τηλεόραση ενός box set των Zeppelin. Το riff του Black Dog και η φώνη ενός ξανθομάλλη τύπου με έμπασαν για τα καλά στην μουσική που αγαπώ εδώ και χρόνια. Αρνούμαι ότι χρωστάω κάτι στο χαζοκούτι!

Καλώς σας βρήκα παιδιά?the beginning and the end??

Καλώς ήρθες παράξενε στον τόπο σου

Δεν έχω να σου βάλω ένα κρασί να πιεις. Μόνο Guinnes. Καλως σας βρήκα.

Guinnes? Πότε? Που?

Στο κρύο και αφιλόξενο σπίτι του πρέσβη. Παρέα με γλάρους. Χωρίς Ferrero rosse. Να μη σας κακομαθαίνω. Σκέτη Guinness.

Στην αγροικία του πρέσβη για την ακρίβεια. Εχουμε να δούμε σοκολατάκι εδώ απο τα Χριστούγεννα

Καλως ηρθες και καλα post.Με τρελα και κορδελα.Μου ανοιξατε την ορεξη τωρα.Θελω σοκολατακια.:frowning:

Καλώς σας βρήκα. Εγώ πάντως μια σερενάτα ήθελα.

Ωραία η Ουαλία,αλλά πολύ πρόβατο και αγελάδα ρε αδελφέ. ¶ντε καλα πόστς !

Η Ουαλία είναι φανταστική χώρα. Παρεμπιπτόντως τους Ουαλούς οι Αγγλοι τους λένε sheep shaggers. Να σαι καλά

Σοβαρά τώρα, αν πράγματι μένεις σε ένα χωριό στην Ουαλία δεν μπορείς να φανταστείς πόσο απίστευτα σε ζηλεύω

Καλά είναι. Αν και τα πρόβατα έχουν αρχίσει να μου φαίνονται επικίνδυνα γοητευτικά. Έτσι όπως είναι…άσπρα…( τα κριτήρια μου έχουν χαμηλώσει πολύ διαπιστώνω…ωραίος τρόπος να συστήνεσαι.Ειδικά σε ροκ forum. Φταιει η έλειψη άλλων δίποδων)

Καλωσήρθες :smiley:

Καλώς σας βρήκα!

Αχου! Τι ωραια … Ουαλια !!! 8O :vibrate:

Καλως ηρθες λοιπον και απο μενα …!!! :slight_smile:

Σ ευχαριστώ. Καλώς σας βρήκα. Έχεις έρθει ποτέ;

Οχι, αλλα μου εχουν πει οτι πραγματι ειναι πολυ ωραια. Μου αρεσουν οι κρυες περιοχες για αυτο κιολας …:slight_smile: :slight_smile:

Ναι αλήθεια είναι πολύ όμορφα εδώ. Και το χειμώνα είναι ακόμα καλύτερα.

εγώ πάλι χρειάζομαι μια σερένα.

Καλωσήρθες και καλά ποστ:)
Πρέπει να είναι πολύ ωραία στην Ουαλία.
Έφυγες και γλίτωσες από’δω, τυχερέ:p

Black Dog :respect: