Γεια

γεια χαρα σε ολους τους ξυπνιους.ειναι το παρθενικο μου (θρεντ? )στο παρθενικο μου φορουμ οποτε be gentle and patient!δεν ειμαι κι ο μπιλ γκειτς της τεχνολογιας!8)

that’s fine man!welcome :slight_smile:

Γεια,μόλις τώρα ξύπνισα :slight_smile:

γεια!για πες μας τι ακους,μιας και ειμαστεσ εμουσικο φορουμ

µΚαλως ορισες!!!

Καλως ηρθες! Καλα ποστς. Μην αγχωνεσαι, μια οικογενεια ειμαστε:p

We are family
I got all my sisters with me
We are family
Get up everybody and sing

:lol: :lol: :lol:

πατησ λαθος το space ρε πια!αμεσως!μη βαρας!:stuck_out_tongue:

Ευχαριστω για τη θερμη υποδοχη.Αν και τη στρουθοκαμηλο δεν την ειδα ενθουσιασμενη !
Οσον αφορα τα μουσικα μου γουστα ακουω σχεδον τα παντα(εχω μια δυσανεξια στην οπερα καθως και σε καποια αλλα ειδη αλλα γενικοτερα μου αρεσει η καλη μουσικη)
Αυτη την περιοδο της ζωης μου(δηλ.τα τελευταια 5-6 χρονια) εξερευνω την ψυχεδελικη ροκ των 60’ς και 70’ς το progressive της ιδιας περιοδου ,το kraut rock ,to garage rock/punk,την φολκ και την φολκροκ αλλα και την ηλεκτρονικη μουσικη των 70’ς.
Αυτο βεβαια δεν αποκλειει οτι ακουω και αλλα ειδη,απλα εχω μια μεγαλυτερη ροπη προς τα προαναφερθεντα ειδη.
Απο αγαπημενα συγκροτηματα ξεχωριζω τους joy division-prodigy-doors-sonic youth-slayer-can-stereolab-socrates drank the conium-ash ra tempel-ultimate spinach-hunger-new dawn-seeds-sonics-pink floyd-caravan-harmonia-future sound of london-τρυπες-ξυλινα σπαθια…
ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ?

Ω για κόπιασε! :slight_smile: Να ποστάρεις πολύ φίλε μου.