Όμορφοι δίσκοι για να ξεκινήσετε τη μέρα σας

Ανατροπή

:lol::lol:
Ο τίτλος τα σπάει! Το 1ο τους δεν είναι; :Ρ

Ναι ο πρώτος τους δίσκος και συμφωνώ πως ο τίτλος τα λέει όλα 8)

Γαμω τους δισκους.Και για καλοκαιρακι οτι πρεπει.Μπραβο wretch πολυ καλη επιλογη.

Thank you outlawtorn :smiley:
Όχι μόνο για καλοκαιράκι αλλά για τα πρωινά γενικώς. Τώρα αν πετύχουμε μια πιο βροχερή μέρα έχουμε και το

Αν δε σε ενοχλεί η αίσθηση ότι ξαφνικά βρέθηκες να οδηγείς ένα τζιπάκι στη μέση μιας καυτής ερήμου, ο ήλιος ζεσταίνει ανελέητα, ιδρώνεις και φοράς λερωμένα από άμμο ρούχα και γρατζουνισμένα γυαλιά ηλίου, τότε ένα γαμάτο άλμπουμ για να ξεκινήσεις τη μέρα σου είναι το

:!:

Τελείως άλλη φάση είναι το

για κάθε ώρα της ημέρας.

Και αν το ιδανικό ήταν το Sky Valley, το αμέσως επόμενο θα μπορούσε να είναι

Βασικά απλά έγραψα αυτά που ακούω συνήθως :stuck_out_tongue:

dexter_, έχεις πιάσει το νόημα.

Πω, ‘‘Supernatural’’, τι μου θύμησες τώρα, αυτό ήταν το πρώτο- πρώτο rock album που αγόρασα.

Ρε, καλοκαίρι χωρίς το δίσκο αυτό δε λέει!

Επίσης, το Playing the angel από Depeche Mode και φυσικά, γιατί είμαι εγκληματίας και το ξέχασα, το

Το paramount πιστευω ειναι πιο “κεφατο” για τις πρωτες πρωινες ωρες.
Εγω παντως θα προτιμησω οτιδηποτε απο αυτο το αγαπημενο δισκο

Απο νεα ακουσματα μου, ακουω συνηθως πριν κοιμηθω (δουλευω βραδινες ωρες) την τελευταια δουλεια των The Tangent

Μια γευση

dexter συμφωνώ για το Sky Valley, το Gardenia όμως είναι ο,τι πρέπει για βραδυνές ώρες! όχι ότι μας χαλάει και τη μέρα, αλλα το βράδυ αποκτά άλλη μαγεία. :!:

Τρομεροί οι δίσκοι της dexter. Αν και αντί για Ad Astra μπορείς να βάλεις ένα powertrip μετά. Αλλά με τέτοιους δίσκους η μέρα που ξεκινά είναι μία εκδρομή ή ένα ταξιδάκι όπου βάζεις αυτές τις δισκάρες στ’ αμάξι 8)

Yeah and just like the ocean under the mooooon… :dance:

Οτι πρεπει για ξυπνημα μετα απο πιωμα. Εγγυημενη επιτυχια.

Ναι διαβολε ναι!!!γαμώ τα αλμπουμ…ιδιετερα το ομοτιτλο σου φτιάχνει το κέφι!!!:smiley:

Empyrium/A wintersunset (για να ξεκινήσει αισιόδοξα η μέρα)
Anathema/A Hindsight (μιας και είναι τελευταίο κόλλημα!)

ωραίο topic ζαφ ζαφ!

Βruce Springsteen- Born in the USA
Men at work- Business as usual
:slight_smile:

Καλα τι ΣΟΛΑΡΕΣ εχει το Great Deceiver;