Όμορφοι δίσκοι για να ξεκινήσετε τη μέρα σας

Μ εχει συντροφευσει αμετρητα πρωινα.

ο καλύτερος φετινός δίσκος; χμμ…


:slight_smile:

Αυτά είναι…

[CENTER][/CENTER]

[QUOTE=Marianna_me;422550]

ΔΙΣΚΑΡΑ!!! το λέει και το τραγούδι ρε παιδιά!! Με αυτό είναι ότι πρέπει για πρωϊνό :slight_smile:

Και ελληνικό παρακαλώ…

Kαι επειδή δε μου βγάζει την ηλίθια εικόνα, προτιμώ το slippery when wet από bon jovi για να ξεκινήσω χαρούμενα τη μέρα!:smiley:

Crucifies my enemies
When I’m tired of giving

Ω ΝΑΙ, ΓΕΑ.

οχι ασχετο, μην του δινεται σημασια, πηγα να απαντησω σε αλλον, και ηταν κατι σελιδες πιο πισω αυτιο που διαβασα :!:

Mogwai - happy songs for happy people

Aλλο να σηκωνεσαι πρωι πρωί για γαμωδουλειά, που θες κάτι απο Rage against the machine ή ένα Kill em all για να έρθεις στα ίσα σου και αλλό να ξυπνάς με το φραπεδάκι σου ακούγοντας Red hot chilli peppers, Buena vista social club, καμια Tori Ammos ή κανένα Friday i’ m in love πριν κατέβεις παραλία…

Πριν πας στη δουλεια η καλυτερη μουσικη υποκρουση ειναι κατι απο Six Feet Under!

Δεν τους ξέρω αλλο ο τίτλος σίγουρα εμπνεέι για εργασία και χαρά…

Εγώ για το σχολείο έβαζα Painkiller.Από Death.

Πωω, μιλάμε για ένα πραγματικά χαρούμενο άλμπουμ όμως! :smiley:

Ε ναι!Οπως σωστα ειχε πει καποιος στο Χαμμερ.Βαρβαρη ωρα=βαρβαρη μουσικη!

@Ellanor : Εννοειται οτι ο δισκος ειναι μια ομορφια και οτι πρεπει για ενα ωραιο ξυπνημα.
Τουλαχιστον στα δικα μου αυτια.

Ναι, είναι όμορφο δισκάκι. Λίγο βαρύ για να μπορώ να το ακούω οποιαδήποτε ώρα εγώ προσωπικά, αλλά όμορφο. :slight_smile:

Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου, θα πεσει να σε πλακωσει :stuck_out_tongue:

63 HIGH

Τσεκαρετε το Bad Words για αρχη, και επειτα endless nights.

Ειναι χρονια στην punk rock/ ska σκηνη, ξεκινωντας μαζι με τους βοτκες ( vodka junior)
O αδερφος μου (alex) ειναι στο μικροφωνο και κιθαρα (αυτος με τα λιγοστα τατουαζ :stuck_out_tongue: )

Πιθανως να τους εχετε πετυχει ολο και σε καποια τοπικη συναυλια, μιας και εχουν παιξει σε αμετρητες.
Να και μια αντιπροσωπευτικη τους απο την Ναυαρινου National Park ( :stuck_out_tongue: )

Τωρα για album, αν και εχουν βγαλει 3 μεχρι στιγμης, και πανε για το τεταρτο, μονο με diy φαση θα τα βρειτε.

Παντως θα παιξουν με τοςυ θρυλους Panx Romana στην Λαρισα προσεχως, οποτε οσοι εχετε την ευκαιρια, τσεκαρετε τους.

Οκ αρκετα με την διαφημιση του αδερφου μου, παω για δουλεια…

Ενα live τους που ειχα δει με one block society ειχε πολυ fun,εκτος του οτι επαιξαν γαματα θυμαμαι οτι πεταγαν και σωβρακα(ναι σοβαρα!) στο κοσμο.Πες στον αδερφο σου να κανουν κι αλλο live στην αθηνα(τους εχασα με pistols γαμωτο).

Ναι γενικα ο αδερφος μου εχει κανει πολλες μαλακιες Live, αλλα δεν θελω να επεκταθω μιας και υπαρχουν και κοπελες στο φορουμ :stuck_out_tongue:

Οκ θα τον ρωτησω αυριο αν θα κατεβουν Σεπτεμβρη :wink:

Παρεπιμπτοντως, R.I.P. One Block Society
Οσες φορες τους ειχα δει, με ειχαν καταπληξει με το παθος τους.

Παντως βλεπω φιλε απο το Myspace σου, οτι εχουμε παρομοια γουστα (Shai Hulud, Poison The well, Converge, Eath Crisis, Strife)
Προτεινω να ακουσεις τα νεα Verse και Have Heart απο την Bridge9.

Have Heart μαλιστα ερχονται Δεκεμβρη στο Ελαντα. Τετοια μπαντα παθους και δυναμικης τυπου Strife και Champion θα αφησει ιστορια και αξεχαστες αναμνησεις στους φαν του ειδους.