Επιτέλους!

Kαι εις αλλα με υγεια.Δε σχολιασα το μηνυμα σου.Και παλι καλα ποστς και ν’ακους oση πιο πολλη μουσικη μπορεις(ακου και κανενα hardcore/punk)κανει καλο.Τα κολληματα δε βοηθανε κανεναν.

Υ.Γ.το avatar ΤΑ ΣΠΑΕΙ.Αρκας 4 ever

Γουελκαμ ωραια ακουσματα!! :slight_smile:

Πες μου οτι ακους Peppers … :slight_smile: :roll:

Άλλο να μιλάς γερμανικά και άλλο να είσαι ranger.Έχουμε ευθύνες :expressionless:

Σκέψου να΄σαι ranger που μίλάει γερμανικά. Η δόξα και η φημη σου θα ήταν international!

@Chili: Νο, no Peppers for me please, thanx.

@outlawtorn86: Ναι, μαλλον ενα ψιλοκοληματάκι το’χω με το είδος αλλα έχεις δίκιο, άσχημο πράμα. Ακου τι θα κάνουμε. Θα μου πεις να ακούσω ένα δίσκο και θα ακούσεις κι εσυ ένα που θα σου πω εγώ. Να δούμε ποιος θα πέσει πρώτος!

ΥΓ: Και το δικό σου avatar τα σπάει. Bart 4 president!

Βασικά,παίζει να είμαι…:expressionless:

Βασικά άσε όλα τα άλλα για να ακούσεις λίγη πραγματική τελειότητα. Psychotic Waltz.

Πραγματική τελειότητα με το τσουβάλι, θα συμφωνήσω απόλυτα.

:!::!:8)

Πάντως παίζει τον τελευταίο μήνα να μην μπορείς να ολοκληρώσεις πρόταση χωρίς τη λέξη Disturbed μέσα.
:p:p:lol:

Mέχρι τις 4 Οκτωβρίου έτσι θα είμαι…:stuck_out_tongue:

Θύμησε μου τι γίνεται τότε γιατί δεν έχω καλοξυπνήσει ακόμα, δε θυμάμαι και σε χάνω.

4 Oct - London - Brixton Academy 8) Θα καεί το σύμπαν…:!:

Signature = Nevermore!!! Μου αρέσεις!

Τουλ ακους? :stuck_out_tongue:

Ενα δε μπορω πιστεψε με.Τα παρακατω δες τα μια μπορει να σου αρεσουν

1)madball-set it off
2)sick of it all-scratch the surface
3)hatebreed-perseverance
4)και κατι απο ευρωπη μερια heaven shall burn-whatever it may take

αντε και καλο λιωσιμο,να δω τι θα μου προτεινεις.

:bow: και για τα 4 αν και το Sick of it all το ακουω μονο 3-4 μερες δεν παυει να ειναι δισκαρα.
Τα αλλα τα γνωριζω καιρο

@Frau Blucher : Vielen Dank!

Καλώς όρισες, και καλά ποστς. Πρόσεχε την τεχνολογία είναι άτιμη, απρόσωπη και αρκετά χαζη.
Και κάτι τελευταίο, μηπως ακούς DeaTH mETAL ??

Μy fragile little mind!!

Το whatever it may take και ο ήχος των hatebreed μου ακούστηκαν λίιιιιιιγο καλύτερα στα βελούδινα ρόζ αυτάκια μου.

Έχω βρεθεί σε thrash/death live αλλά σε τετοιου είδους δε ξέρω αν θα τα βγαζα πέρα…
Με φαντάζομαι να τ’ακούω πριν ή μετά από καυγά και να τα σπάω όλα στο διάβα μου (τρέμε κόσμε βγαίνω)! :smiley:
Σειρά σου (αν λεω ΑΝ δε τα’χεις ακούσει ακόμα):

Amon Amarth-death in fire
Children of Bodom-are you dead yet
Kreator-phobia
Nevermore-final product
Saxon-dogs of war

Είναι σε φθίνουσα σειρά καφρίλας. Θα τ’ακούσεις ε? Εγώ δεν έκλεψα!

@Deathster: vielen dank το προσπάθησα αλλα κάτι μαλ…κια έκανα και μου βγαλε άσχετα (δεν είμαι εγώ άσχετη, η τεχνολογία είναι)! Α ναι, τώρα το κατάλαβα…

Η φθίνουσα καφρίλα ήταν σωστη, αλλά θα σου οτι τα έχω ακούσει αυτά. Είμαι πολύ true Death-ας ξέρεις.:!:

ε καλά δεν τη λες και σωστή, οι Children Of Bodom στο τέλος έπρεπε να είναι.

Τα εχω ακουσει αυτα αλλα δε χαλιεμαι να τα ξανακουσω(με εξαιρεση amon και bodom που δε τους παλευω).Aλλωστε αφου εκανες τη καλη και τσεκαρες οτι σου προτεινα αξιζεις respect.Παντως καλα λες τα hardcore live ειναι λιγο δυσκολο να τα βγαλεις περα.Αμα ψηνεσαι εχω κι αλλα να σου προτεινω,καλα να περνας.